Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismét egy, a cenzúrázatlan...

Ismét egy, a cenzúrázatlan Minecraft beli könyvtárról lenne egy kérdésem. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Érvénytelen munkamenet

Ezt írja ki, mikor csatlakozni próbálok. A legújabb verzióval vagyok, és látom, hogy megy a szerver. Miért nem tudok belépni?



#szerver #Minecraft #belépés #uncensoredlibrary
2020. nov. 22. 20:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem egy videót, elméletileg a csak egy évig fut a szerver. Valószínűleg ez már eltelt. Nekem Ubuntu Mate-m van, és TLauncerem. Hogyha valaki lenne olyan kedves, és elmagyarázná, hogy a map letöltése és aktiválása hogy működik, megköszönném!
2020. nov. 22. 21:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy évig ment csak a szerver, és már bezárt. De offline játékosok is felmehettek rá, az nem lehet hiba
2020. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. nov. 23. 07:02
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Lehet csak eredetisek léphetnek fel tehát meg kell venned a játékot mert a tlauncher az egy tört kliens
2020. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem csak eredetisek mehetnek fel. Ennek pont az a lényege, hogy a lehető legtöbb emberhez eljusson. Valaki tudna segíteni a map játékbavitelében? Ubuntun kicsit más mint windowson.
2020. nov. 23. 09:27
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
#5 azt honnan tudod? be lehet állitani hogy csak eredetisek léphessenek fel. nem vagyok hüje
2020. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De nem lenne értelme, hisz pont az információ átadás a lényege... És tudom, hogy törttel is fel lehet lépni. Én sem vagyok hülye.

De már sikerült megoldanom.

2020. nov. 23. 10:07
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
törttel is fel lehetett lépni, mondták, mert mindenkinek joga van tudni az igazságot, legyen az gazdag (eredetis) és legyen szegény (crackelt)
2020. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
#8 attol hogy megveszi meg nem lesz gazdag foleg ha regota gyujtott rá aki meg leszedi fizetes nelkul az nem kulonb egy tolvajnál
2020. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9. Figyelj. Nem tehetek róla, hogy a szüleim nem veszik meg. Hidd el, amint lesz saját bevételem, megveszem. Kérlek ne kezdjétek el az ilyenkor szokásos szöveget. Tudom, hogy nem ez a legjobb, de könyörgöm... Mindegy. Ez a kérdés már nem aktuális, mert megoldódott a probléma. Elismerem, nem kellett volna kiírnom... Mindegy. Több választ kérlek ne küldjetek!
2020. nov. 23. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!