Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vélemények, szerintetek...

Vélemények, szerintetek melyik ps4 játék a jobb vagy mi a sorrend? Venni akarok, csak nem tudom eldönteni melyiket a háromból.

Figyelt kérdés

Death Stranding (magyar felirat) 2019


The Witcher 3: Wild Hunt ( magyar felirat) GOTY 2016


Uncharted:Nathan Drake Collection ( nincs magyar felirat) 2015



2020. nov. 23. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Én az Uncharted-et ajánlom, bár nekem a másik 2 játék nem jön be (nem azért, mert rosszak, csak nem az én stílusom), így nem volt nehéz dönteni.
2020. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül csak az Uncharted ps4 játék, a másik kettő más platformra is megjelent.
2020. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez három annyira különböző stílusú játék, hogy kb lehetetlen össze hasonlítani őket xd. A Death Stranding egy sztori központú open world játék amiben gyakorlatilag az élők és halottak világa közötti kapocs meg hasonló dolgok kerülnek előtérbe a jövőben, amiben rengeteg látványos átvezető van, de az idő nagy részében csomagokat kell egyik helyről a másikra vinni persze nyilván nem ilyen egyszerű a dolog közben vannak szekvenciák amik feldobják a játékmenetet. A Witcher 3 egy open world rpg ami egy közép európai fantasy világban játszódik, többféle választható befejezéssel és rengeteg mellékküldetéssel, valamint gyűjtögetni valóval. Az Uncharted pedig egy Tomb Raiderhez hasonló lövöldözős akció,illetve logika fejtörőkkel ellátott kaland játék, plussz ugye ott a fedezék alapú harc rendszer, és nem is open world. Mint láthatod annyira különbözik a 3 játék amennyire csak lehet xd szóval neked kell eldönteni melyik jön be jobban, az unchartednél egyébként 3 játékot kapsz ugye egyberakva, a legtöbb időt viszont a Witcher 3 biztosítja, szóval tényleg rajtad áll, melyik tetszik jobban :D.
2020. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha muszáj választani, akkor a The Witcher 3, de ezeknél sokkal jobb játékok is vannak PS4-re: Bloodborne, God of War, Spider-Man, Ghost of Tsushima, Persona 5, Horizon Zero Dawn, stb.
2020. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ez teljesen attól függ, higy te mit szeretsz

nézz youtube-on gameplayeket a tv-n, én úgy szoktam eldönteni

2020. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
god of war, spiderman, horizon zero down megvan már :D
2020. nov. 29. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Days Gone? Last of Us?
2020. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azok megvannak :D de már a kérdés se aktuális :D de köszi
2021. jan. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!