Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cracked Minecraftban hogyan...

Cracked Minecraftban hogyan lehet skint változtatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, számít-e, de Java Edition

2020. nov. 24. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerencsére csak eredetihez tudjuk. Ha le tudtad torrent-elni akkor ezt is old meg magadnak. Ügyes fiú vagyol te itten. ;)
2020. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Régen csináltam, szóval lehet hogy már nem így kell csinálni.


Csak magadnak tudod megváltoztatni, tehát csak te látod majd másképp magad (vagy olyan tört klienst használsz, ami modolva van és az ő weboldalukon tudsz feltölteni kinézetet).


Fontos hogy már csak online engedi a skincserét, szóval lehet hogy ki kell kapcsolnod a netelérést amíg ezt csinálod (aztán lehet törtnél még nem gond a net).


C:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\AppData\Roaming\.minecraft\versions , kiválasztod melyiket akarod, ott elvileg van egy .jar fájl, belelépsz winrar vagy egyéb tömörítőprogrammal.


Másold ki a meta mappát és a ameta.inf fájlt, majd töröld ki a jar-on belül.


assests/minecraft/textures/entity -n belül van egy steve fájl, nevezd át, ide másold be az általad korábban letöltött skin-t majd nevezd át steve-re.

2020. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Sikerült végül másik módszerrel :)

2020. nov. 24. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Tlauncher-en elég könnyü beállítani. Csak annyi szükséges, hogy regisztrálsz Tlauncherre, ami ingyenes. Ha Tlauncheren állítasz be skin-t, azt online is tudod használni, tehát nem csak te látod. Ha #2 -eshez hasonlóan csinálod, akkor ha egy haveroddal LAN-ozol, akkor neki is olyan skinje lesz, amilyet beállítottál. És ez a szerverekre is igaz. Tehát , ha egy szeron,steve/alex skinje van mindenkinek, akkor mindenkinek az lesz a skinje amilyet te beállítottál, de ezt más nem lássa.
2020. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 Akkor Tlauncheren full ingyenesen lehet skint beállítani? Mert próbáltam egyszer csak nem angolos vagyok és volt ott valami 5$os cucc és abból az jött le hogy lehet fizetős.
2020. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
#5 nekem sikerült fizetés mentesen beállítani skint.
2020. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán "backupoltam" az eredeti .png fájlt és betettem helyette az egyedit. Kellett kicsit keresgélni, a textúráknál volt. De örülök, hogy sikerült.
2021. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!