Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mafia II demo mi az ami...

Mafia II demo mi az ami tetszik es nem?

Figyelt kérdés

+nekem a vereked tetszik,lehetne ilyen a gtaiv ben is csak kar,hogy nem lehet rugni benne csak kivegzesnel.


+a jatek nem akadozik /jobb mint a gtaiv optimalizalasa/


+kamera allas vezetes kozben jobb mint a gtaiv ben


-lovoldozes jobb a gtaiv ben-bar ezt is meglehet szokni


-kocsik iranyitasa jobb a gtaiv ben...ezt meg szoknom kell


2010. aug. 11. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
GTA IV-el nem jtaszottam sokat, szarul fut a gépemen de sztem leginkabb csak mert kalap szar a grafikus motor.Még nem próbáltam ki a demót, de mindenképpen ki fogom még ma.Szerinted 4 magos Intel proci, plusz 9800 GT 1 GB konfigon menni fog szépen?
2010. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindenféle szempontból tetszik. Az első rész ma is az egyik kedvencem, és a második is az lesz szerintem.
2010. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen fog menni . Nekem Amd x4 620 van egy GTS 250 1Giga 4giga ram. 1650*1050 felbontasban minden maxolva megy jol.bar levettem most a arnyekokat low ra igy megy 40-50 fsp vel a game. A benchmark szerint 50 atlg. fsp hozott.


meg par dolog ami kimaradt:


+a hullamok a parton nagyon jok bar a hullamok utani resz szebb a gtaiv ben


+lovoldozest mar megszoktam:)


+jo ez a demo missio


+shotgun nagyon jo


+sebesulesnel idovel vissza megy az elet


+a missiokban van mentesi pont...nem ugy mint a gtaivben hogy ujbol elkell autozni ,....ujbol kezdeni a missiot.

+

2010. aug. 11. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én boxon toltam, de nekem enyhe csalódás volt ez a demo. Persze nem temetem, mert ahhoz túl rövid volt.
2010. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszett benne minden kivétel az h nemlehet uszni és nem lehet ugrani
2010. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!