Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom ingyen letölteni...

Honnan tudom ingyen letölteni a sims 3 világteremtő eszközt?

Figyelt kérdés
Nem olyan letöltést keresek ahol max 20kb\s sebeséggel tudok letölteni és fél perc után megakad. Előre köszönök minden választ! Ja és nem eredeti a játékom!
2010. aug. 11. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem eredetivel nem lehet. És a világteremtőhöz úgyse értenél, mert alapfokú programozási képesség azért kell hozzá
2010. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó hogy tudod mennyire vagyok tisztában a programozással, de hamar rá szoktam érezni a dolgokra, ja és le lehet tölteni csak csigalassan.
2010. aug. 11. 14:51
 3/6 anonim válasza:
ez így van
2010. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
légyszi,írd meg hogy honnan lehet letölteni csigalassan...mert nekem még úgy is jó.
2010. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is meg tudnád írni légyszives???
2012. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feketeardói válasza:

Figyu!!! Én mindig letöltöm az orosz oldalakon a sims 3 golden edition legújabb frissítését most jelenleg a v.21, ami azt jelenti, hogy 21 kiegészítő benne van és úgy lehet rákeresni a google-ön, hogy The sims 3 gold edition (vagy lehet helyette deluxe edition)v.21 ,,скачать torrent,, ( az utóbbi kulcs szó) még azt is hozzáteheted, hogy ,,REPACK,,. !! és az meg van ,,c r a c k e l v e,,!! Aztán a regeditben átmagyarosíthatod, hogy a local-ban a Ru-t átírod Hu-ra. És itt jön a lényeg ,, скачать The Sims 3 create a world ,,скачать новый версия,, ,,update,, és nem kell semmilyen crack megy regisztráció vagy download manegger. Az orosz oldalakon minden megoldható csak keresd mindig a legújabbat és írd a végére hogy ,,скачать torrent,, és lesz dúsztig találatod :D. Rengeteg haveromnak megcsináltam már ezt! Ez mind tapasztalat és, ha így sem működik, akkor valamit nem jól csinálsz vagy a gépedben van a hiba.

Még egyszer hogy mit kell beírni a google keresőn: The sims 3 golden edition v.21 скачать torrent. Vagy The sims 3 deluxe edition v.21 скачать torrent. És the sims 3 create a world tool ,,скачать новый версия,, és nézd hogy 1.66-os vagy feljebb legyen a verziószám és akkor minden jó lesz.

2014. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!