Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik szerverre érdemes menni?

Melyik szerverre érdemes menni?

Figyelt kérdés
Darkorbitban. Ugyebár úgy tudom hu1 megszünt. És most eu3-ra kerűlt a legtöbb magyar. De ha hu1-ről lépsz fel is ugyanoda kerűlsz. Viszont azon a szerveren ami gondolom az eu3 árverés meg nem nagyon működik. Pl tegnap hajnalban 2 db íriszt licitáltam meg. De nem kaptam meg a dronokat azóta sem. És a krediteket sem kaptam vissza tehát gyakorlatilag én nyertem pedig a dront. Meg eléggé sok kredit kell az iriszekhez is. Eu1 szerveren is gondolom sok magyar van. De az meg gondolom még nehezebb. Nekem nem az a célom, hogy sokan játszanak. Hanem az, hogy jól müködjön a szerver és a magyarok aránya legyen viszonylag nagy. De persze trollkodásból egyszer ellátogatnék egy új szeróra vagy olyan szeróra amin kevesen vannak még ha nem magyar is. Csak mert arra felé szerintem én is sokra vinném!

2020. nov. 29. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ha EU3 ra mész fel ugyanoda jutsz szóval nincs ilyen hogy megszűnt, Hu1 ugyanúgy megy mint eddig csak össze lett vonva.

Én nem ajánlom hogy elkezd mert kb csak botosok vannak.

Bottal sem éri meg elkezdeni.

Szerintem vegyél egy karit aztán húzd fel bottal.

DarkBot, Vertex programokat tudom ajánlani.

DarkBothoz tudok adni dc linket.

Vertex is jó de az fizetős!

Ha érdekel a dolog keress meg privátban!

2021. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!