Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldarya játékkal kapcsolatos...

Eldarya játékkal kapcsolatos kérdés. (?) Csak becstelen emberek válaszoljanak! :D

Figyelt kérdés

Helló!

Egy ideje már játszom az Eldarya nevű játékkal. Ha ismered tudod, hogy egy igencsak pénzéhes játékról beszélünk. Nem azt mondom, semmi baj sincs azzal, ha a játék pénzt is kér bizonyos dolgokért, hisz valamivel ki kell fizetni a bele fektetett munkát. Azonban eldáryában a napi 50 maana túlzottan kevés. (Plussz a minijátékok, de őszintén szólva azokat nem igazán szeretem.) Több éve játszom, türelemmel gyűjtögetem a maanát nap mint nap, de mára nagyon megelégeltem, hogy az istennek sem tudok haladni a sztorival. Hozzátenném, elvből nem költök igazi pénzt egy ilyen játékra, ahhoz nagyon jónak kellene lennie. Hiszen egy játék virtuális és gyorsan meg lehet unni, gyakorlatilag a semmire költenék. Úgyhogy belevetettem magam a "hackelés" csodálatos világába. :D Mindenféle remek praktikát kipróbáltam, egy se működött. (Maana növelés terén) Az lenne a kérdésem, hogy van olyan akinek ezek közül működött már valami? Le tudná írni? Vagy van egyáltalán olyan hack amivel egy picit megnövelhetnén a maana tartalékomat? A válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 30. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs. Amennyiben ez az adminok tudomására jut törlik a fiókodat is.
2020. nov. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van, a készítők úgy csinálták a játékot, hogy ne lehessen csalni. Én 3-4 éve játszom és a 22. epizódnál vagyok és még mennyi van. Türelem kell az ilyen játékokhoz.
2020. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegy. Azért kösz, hogy szólsz, bár nem sok gondot okozna, ha törölnék, nem sokat számít nekem ez a fiók.
2020. nov. 30. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Csábításból Jelessel vagyok így. Már nagyon régóta játszok, és még csak 32. epizódnál vagyok és már 2000 AP kell ahozz, hogy befejezzek egy epizódot ezzel az új rendszerrel. Unalmas, hogy ennyit kell sz+rozni.
2020. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!