Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnatok olyan oldalt ahonnan...

Tudnatok olyan oldalt ahonnan le tudom tölteni a The Sims 4-et amely Origin nélkül is megy?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Tudunk.
2020. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ilyen, a Steam-es Sims 4-hez is kell.
2020. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Skidrow,Ncore,Fitgirl,IGG,Codex oldalakon fent van. Van sz.rásig választék hogy honnan szeretnéd khmmm... "beszerezni" jutányos áron(ingyen xD).
2020. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

originra vedd meg és ne kalózkodj mert vírusos lesz a géped lényegtelen honnan szeded nkúrról pirétebéj stb.


#3 semmi sincs ingyen max a géped erőforrásai aztán szép lassan a botnet hálozat miatt leamortizálódó alkatrészeid bánják legtöbb kalóz vírusirtott(rosszabb esetben nincs virusirtoja vagy azt sem tudja mi az a virusirto) kapcsolja mert szerinte a crack nem virusos közben abban van a szép meglepi ami megfertőzi a géped. álomvilágban él az aki azt hiszi hogy a crackerek majd ingyen bérmentve krekkelgetik nekik a játékokat nekik is kell juttatás érte szóval szép kis backdoorok lesznek a gépeden aztán mehet a buli

2020. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
#3 by dö wéy nem kell ez a süket duma hogy évszázadok óta használod és 1 vírusod sincs ezt meséld be magadnak másik ember tudja hogy virusosak a cuccok ott
2020. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
"Kedves" #4-es gondolom akkor neked minden játékod eredetibe van meg mi? :D De jó is lehet az életed ha ilyen gazdag vagy... Menj és prédikálj azoknak akit érdekel a marhaságod... Tudod nem mindenki engedheti meg magának hogy 20-60 Eurókat költsön 1 játékra ám, ezzel a magyar piaccal...
2020. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

#6 Igen eredetiben mert 2015 karácsonyában rengeteg eredeti játékot osztottak és később is az évfolyamán meg most is osztogatnak és igen van jópár amit vettem de az sem volt méregdrága hogy engem gazdagnak lehessen nevezni. Illetve vannak oldalak pl instant-gaming szóval már nincs arra mentség hogy lelopja valaki a játékokat aztán bekrekkeli mert neki ehhez joga van !4!!4


"Menj és prédikálj azoknak akit érdekel a marhaságod"


Elég sok embert érdekel hisz az eredeti ár töredékéért juthat hozzá pl g2a-n is.

2020. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
#6 Tudod én türelmes vagyok nem rohanok egyből lekalózkodni ha kijött valami új játék hanem megvárom amíg lemegy az ára tudod ebbe még senki nem halt bele.
2020. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
#6: Gazdag a francokat. 900 játékom van a Steam fiókomban, és a legdrágábbért 30 eurót fizettem. A többi bundle-ökből származik, fillérekért. Csak egy kicsit nyitott szemmel kell járni a világban.
2020. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj az Originnel?
2020. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!