Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen offline multiplayer...

Milyen offline multiplayer játékok vannak XBOX 360-ra?

Figyelt kérdés

Buta kérdés tudom, ezért bocsánatot kérek, de a google nem igazán szolgál most jó válasszal.

A lényeg nagyvonalakban annyi, hogy a jelenlegi helyzetben úgy döntöttem veszek egy xbox360at. Tudom, régi már, de nem vagyok nagy játékos és sokat nem költenék rá. (Még)

Szóval abszolút kezdő vagyok a témában. Olyan játékokat szeretnék, amivel tudunk itthon offline játszani multiban, egymás ellen.


Pl. A Fifa játékokban van erre lehetőség?

Egyáltalán hogy kell elképzeljem a fifa játékokat?

Mi kell ahhoz, hogy híres játékos bőrébe bújjak a játékben? Van erre egyáltalán lehetőség?


Autóversenyzős játékok? Egymásra vadászós játékok?

Pl. COD-ban tudunk egy gépen, két kontrollerrel játszani együtt/ egymás ellen?


A válaszokat köszönöm.



2020. nov. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár szóval: ha xbox,ha ps4, ha pc, ha akármi, olyan nincs, hogy offline multiplayer.
2020. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. COD-ban nem hiszem, hogy lehetne egy gépen egymás ellen játszani. Viszont egy gépen autóversenyzös játékot azt lehet játszani 2 kontrollerrel. Pl. egy nagyon jó játék a Gran Turismo 5.
2020. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A sportjátékokban szokott lenni split-screen local multi. A beat'em'up-okban (Mortal KombaT, Tekken, Street Fighter, Soul Calibir, Dead or Alive, King of Fighters, Blazblue, Guilty Gear) szintén szokott lenni ilyen lehetőség.


Az autós játékok nagy részénél is lehet rá számítani, de itt már nagyobb a szórás. A Forzákban, Split/Second-ben például van,deazt hiszem a Dirt-ből és Grid-ből hiányzik.

2020. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
COD-ban is tudtok. Én a feleségem öccsével szoktak MW3-azni. Van benne osztott képernyő. A Grand Turismo 5 pedig Ps játék xboxra nem jelent meg.
2020. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Split screen vagy local multiplayer amit keresel. A legtöbb játék a sport és a verekedősökön (esetleg partyjátékokon) kívül osztott képernyővel oldja meg a multit egy konzolról. Ez nem alap, utána kell nézni van-e olyan a játékban. Xbox van olyan hogy helyi összekötött konzolokkal való játék (system linknek hívják), de ahhoz több TV és konzol kell egyértelműen.


Ez egy oldal ami direkt arra való, hogy ha beírsz egy játékot kidobja milyen multi lehetőség van benne: [link]

2020. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 ja igaz, bocsi. Elfelejtettem, hogy ps3 volt az amin játszodtam nem pedig xbox 360...(nem az enyém volt azért felejtettem el)
2020. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeNce1805 válasza:

Helló!

Először is én a helyedben 360 vásárlásról lemondanék, az eggyel újabb generáció (one) SOKKAL jobban megéri és tényleg nem jelentősen drágább grafikailag is jelentősen jobb illetve több lehetőség is van benne!

Ha meggondolnád magad még online is tudnál vele játszani mert one-on rengetegen játszanak míg 360-on már nagyon kevesen!Rengeteg új játék is már csak one-ra jelent meg, illetve one-on további funkciók is vannak amiket ki lehet használni (pl:youtube stb....)

Ha mégis 360 melett döntenél akkor javasolni tudom a fifát illetve más sport játékokat amivel tudtok játszani több kontrolerrel is offline! A Cod-okból inkább a régebbi verziókat ajánlom mert abban egyrészt még tudsz offline multizni illetve azokat még 360-ra gyártották így jobb a minősége is, ha jól tudom az újabb cod-okba már 360 ra a story modot is kivették! Nagyon tudom ajánlani 360 ra a COD Ghost-ot , az egyik kedvencem és abban van offline multiplayer mód is!Autós játékokból csak a forza motorsport illetve f1 játékokat ajánlom ezekben ha jól tudom szintén van offline multi lehetőség!

Remélem tudtam segíteni ,ha valami kérdésed van nyugodtan írj!

2020. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!