Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni a Minecraft...

Nem tudok belépni a Minecraft accountomba?

Figyelt kérdés
Még februárban kérte a Minecraft, hogy változtassam meg a jelszavamat, megváltoztattam, de nem tudtam utánna belépni, kértem jelszó emlékeztetőt, de még nem kaptam (ez szerintem azért van, mert freemailem van, és az pedig nagyon lassú(tudom, nem freemailem kellett volna regisztrálnom)), pedig minden mappában ellenőriztem. Írtam a supportnak is, de eddig nem kaptam semmi hasznos választ, most azt akarom, hogy megváltoztatom az e-mail címemet egy gmail,es e-mail címemre, írtam már novemberben a supportnak, csak már nagyon szeretném, hogy jó legyen, mert lassan már egy éve próbálkozok vele.

2020. dec. 2. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

elfeljtetted a jelszavad? Freemail? Próbálkozz még a support-nak írni (de angolul, hogy értsék)

Alternatív megoldás: használj crackeltet (pl. TLauncher)

2020. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr. Samu ***** válasza:
45%
Csinálj új accauntot
2020. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!