Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel tudnám lekötni magam...

Mivel tudnám lekötni magam otthon, hétvégén az iváson kívül?

Figyelt kérdés

Így hogy nem lehet sehova menni,a lakásba rossz a bezártság. Barátok vannak természetesen. Fáradt vagyok.

Egesz héten, sütök, főzök, dolgozok. Hétvégén lazítani szeretnék. Ma mondjuk jön át párom, de nincs kedvem semmihez. Ahhoz se hogy üljünk egymással szemben es borozgassunk. Filmezni unalmas, puzzlen gondolkodtam, de nincs hely most hozzá.

Esetleg valami jó két személyes társas? Vagy mit tudtok ajánlani? Szoktam olvasni is, de egész nap nem szoktam.


2020. dec. 4. 10:44
 1/3 anonim válasza:

hát nem lehet túl izgi se a párod se a barátaid, ha az utazásoknak ez a konklúziója....

de ezzel sokan vannak így...egyesek gyerekkel próbálkoznak, hogy találjanak valami elfogadható eseményt amiben fontossá válhatnak. máros állatokkal próbálkoznak (házi)....

én a vásárolgatást próbáltam ki de nagyon gyorsan meguntam azt is....

mostanában elmegyek futni a ház körüli utakon egyet... de nem ajánlanám...a hatás közel se olyan izgi és látványos mint képzeltem...


hát..most elvagyok, mert vannak gyerekeim, kertem, állataim, de ha felnőnek foggalmam sincs mihez fogok kezdeni...bár a csend és a magány is tud áldásos lenni egy családi kör után...


de így igaz elveszítettem és is az érdekes dolgokban részt vehetsz besorolásomat. nincs már mivel célt és lekötést találnunk magunkra...ha adnak lesz, ha nem akkor ennyiben kell megelégednünk.

2020. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dehogyisnem, de nem lehetek mindig velük :D

Ha valamelyik barátom hívom át mindig ivas a vége :D jó nyilván van akivel nem.

De most jelenleg olyan tippeket szeretnék, amik az ilyen unitt napjaimon lennének jók. Igazából valami jó társas.

2020. dec. 4. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Among us discordon haverokkal?
2020. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!