Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eurotrucksimulator 2 single...

Eurotrucksimulator 2 single részében a játékban láthatjuk a felvett sofőröket mondjuk a hotelben pihenni vagy a kamionjukat vagy mozgás közben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt!:)
2020. dec. 6. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Mod lehet van hozzá.
2020. dec. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az ősrégi 18 Wheels of Steelben látszottak az alkalmazottak, sokszor találkoztál velük az úton, de az ETS-ben még sosem vettem észre őket... :)
2020. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se és mondjuk amikor vettem több kamiont ,nem volt sofőr meg hozzájuk es azt írta hogy a garázsomba szállítják akkor hol a francban vannak a kamionok
2020. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

????????????

EZt kihagytam ;)

2020. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha megvetted, akkor ki kell jelölni, hogy melyik garázsodba rakja, leokézod és ott lesz. Utána kell sofőrt venni és azt a kamionba rakni, utána esetleg eldöntheted, hogy veszel hozzá extra szerelvényt, vagy sem.
2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!