Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A simsel kapcs.ban szeretnék...

Miltner Hanna kérdése:

A simsel kapcs.ban szeretnék kérdezni.Hogyha a gépen leszedte a játékot akkor azt hogy tudom visszatelepíteni úgy hogy ne teljen sok időbe?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Leszedte(m) = törölte(m)? Ugyanazon a gépen (ha nem változott benne alkatrész amitől gyorsabb) az újratelepítés ugyanannyi időbe telik, mint az előző alkalommal.
2020. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 GyBlanka54 ***** válasza:
6%
Attól függ szerintem, hogy miyoen játék, azaz online vetted, vagy van hozzá lemez is, mert ha lemezes akkor tokjában van a játék útmutatója amin rajta kell lennie egy kódnak, ès azzal a kóddal ha van origin-ed akkor vissza tudod telepíteni a cd nélkül is. Velem is volt ilyen, azaz hogy a gépen a demó voot, amikor volt cd-m is és nem tudtam vele játszani a papír meg eltűnt, de véletlen 1× megtaláltam amikor pakoltam a fiókban, és így rá tudtam telepíteni a másik gépre (laptopra, nincs rajta cd leolvasó szal elég nehéz dolgom volt). De ha megint leszedné a játékot, akkor érdemesebb lenne elvinni egy szerelőhöz, mert ott tuti van vmi gond, pl vírus, vagy régi a gép stb, vagy beszerezni egy újat/jobbat, de az is lehet, hogy csak az ikon tűnt el a kezdőképernyőről és a játék még mindig a gépen van (tapasztalat, tesóm r!tette a teamwiver izét és csak az ikont töröltem, ráadásul 2× is, az engedélyem nélkül)
2020. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
#2 Felét el sem bírtam olvasni annak amit írtál. Mielőtt bárkinek válaszolnál, azt javaslom hogy tanuld meg a magyar helyesírást kérlek...
2020. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 GyBlanka54 ***** válasza:
6%
B+ elírásról hallottál már?! Telefonról vagyok, és a kérdezőnek kellcértenie nem neked, ha meg nem érti akkor elmagyarázom majd privátba, ott legalább nem szólnak be az olyanok mint te -_-
2020. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefonnak van auto javító funkciója is ám. xD Illetve ha csak 1-2 hiba lenne nem szólnék. DE volt nem is 1 olyan szó aminek értelme sem volt, nem hogy csak elírás...
2020. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig nincs olyan szabály vagy kivétel a nyelvtanban, hogy ha telefonról írsz akkor ott bárhogy írhatsz, és azt majd megbocsátjuk. Úgy érthetetlen (többször is el kellett olvasni, hogy egyáltalán miről beszélsz) a szöveged, hogy legalább szövegközpontozás van benne, de az elírt betűket már lusta vagy javítani. Hiszen elég a kifogás, hogy telefonról írtál, és akkor már senkit nem fog zavarni, meg igényesnek sem kell lenni. Az sem megoldás ha elbújsz a nyilvánosság elől és privátban leszel ilyen igénytelen, mert a hozzáállásod az egészhez nem fog változni tőle. Csak ott legfeljebb egy ember szól be, akinek lehet baszdmegelni, itt meg több fog. Jogosan.
2020. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GyBlanka54 ***** válasza:
6%
Mert van benne 3-4 elírás meg 2 rövidítés nem lehet érteni 😒😒
2020. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!