Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki még emlékszik a Koyotl...

Valaki még emlékszik a Koyotl játékra?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem és hiányolom

:c



2020. dec. 8. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem ismerem
32 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Rémálmaimban még néha előjön.
2020. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:c
2020. dec. 8. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi történt vele?
2020. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bezárták mert már nem játszottak vele sokan és a készítõknek nem érte meg fentartani.
2020. dec. 8. 23:04
 5/7 anonim válasza:
100%

Rengeteget játszottam vele :p

Kár hogy már nincs.

2020. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha sajnos
2020. dec. 10. 11:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemrég kaptam írtam a készítőknek és ezt válaszolták:



------Kedves Felhasználónk!


Köszönjük a bejelentésedet/észrevételedet!



A Koyotl játék sajnos bezárt, ennek több szakmai oka is volt. Néha megesik, hogy egyes játékokat még akkor is be kell zárni, ha egyébként az üzemeltetésük finanszírozása stabil lábakon áll. Mondjuk mert elavult a technológiájuk, és így tovább.

Minden játék üzemeltetése igen komoly anyagi tétel egy hónapban, itt akár milliókról is lehet szó (hangsúlyozzuk, hogy havonta). Ezen felül a kifejlesztése és folyamatos továbbfejlesztése szintén igen drága dolog. A játékok üzemeltetése során nem pusztán a szerver díja a költség, hanem főként az a sok élő munka, ami szükséges az üzemeltetéshez a könyvelő bérétől kezdve a programozó fizetéséig. Ezt a költséget a játékosok fedezik, ezért volt a játékban annak idején önkéntes lehetőség kakaóbab vásárlására.


Elvben igaz, hogy bármely játékot üzemeltetni tudjuk, ha külső mecénásunk akad. De egy ilyen mecénásnak valóban igen bőkezűnek kell lenni, ráadásul hónapról-hónapra. Ezért jellemzően nincsenek a játékiparban külső mecénások. Ha mégis komoly üzleti ajánlatot szeretnél tenni a vállatnak, azt a mail@upjers.com e-mail címen teheted meg. Kérjük, ide tényleg csak akkor írj, ha üzleti ajánlatot nyújtasz be, mert ez nem támogatási e-mail cím, hanem kimondottan üzletkötési cím.


Reméljük, tudtunk segíteni, érezd magad jól a játékainkban!


Üdvözlettel:

Upjers-támogatócsapat

2020. dec. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!