Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék ötlet tervet lehet adni...

Játék ötlet tervet lehet adni nagyobb cégeknek?

Figyelt kérdés
Természetesen ingyen adnám. Nekem pénz sem kéne belőle, én annak örülnék, ha játszhatnék vele, és sztem ez másoknak is tetszene, és sikeres lehetne. Az ötlet az egyik álmombol jött 😁. Röviden annyi, h egy ösvény szerű pályát képzeljetek el, ami azért viszonylag széles lenne azért. A lényeg, h teszem azt egy 5 km hosszu pálya szakaszt kell megtenni előre 100 embernek, miközben egyre erősödő AI ellen kell fps nézetben megküzdeni. Én egy warzone kinézetben képzeltem el. Megállni és campelni nem tudnál, mert mögötted, mint a warzoneban egy sárga füst követne. A játékmenet meg olyan szempontból érdekes lenne, h neked az akikkel össze is kell néha fognod, de közben neked kell lehagynod őket a legjobban, h első lehess izgalmassá tenné a játékot. Lelőni konkrétan nem tudnád a playereket, de vmilyen formában akadályoztathatnád őket. Erre már nem emlékszem h volt. Röhögjetek ki, de én rohadtul élveztem, és élvezném 😁 a pályán belül a terep folyamatosan változó lenne. Lenne olyan, h erdőn, hídon, kisebb városon, útvesztőben, hegységen kéne keresztül menni. Sztetek? Jöhet hideg meleg. Ne kimeljetek!

2020. dec. 9. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Indie, kisgarázsos játékcégek biztosan szívesen fogadnak minden ötletet, de amíg játék lesz belőle hónapok vagy évek. És persze figyelembe kell venni, hogy csak így feldobsz egy ilyen ötlet ilyen kaliberű leírással, akkor nem fognak sajnos komolyan venni. Legalábbis a helyükben én megköszönném, lehet elgondolkodnék rajta, és bedobozolnám a másik ötven ötlet mellé. Ha a platform, karakterek, pályaleírás, játékmenet ki van dolgozva, szépen formátumozva, PDF-ben, esetleg ránéznek.

Én nekem a Temple Run jutott eszembe csak warzone kiadásban. Én azt mondom, ha ennyire szeretnéd, mindenképp dolgozd ki jobban és mélyebb részleteket is hints el, kész játékterved legyen. Magát így az ötletet nem nagyon tudom értékelni, mert hiányos, úgy hogy csak az előbb írtakra hivatkozok ismét.

2020. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem izgatnak az ötleteid, abból másnak is van elég. Tegyél hozzá egy csomó pénzt amivel fizeted a fejlesztési költségeket, akkor majd tárgyalnak veled.
2020. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Csinálsz egy sikeres indie-játékot nagy mainstream kompatibilitással és minden nagy kiadó ráállít egy csapatot, hogy lekoppintsa.


Ami ezt a konkrét ötletet illeti, ez rényleg maximum indie formában menne el és nem venné be a mainstream.

2020. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!