Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban mit kell tennem ahhoz...

Lolban mit kell tennem ahhoz hogy hardver bannoljanak?

Figyelt kérdés

Betegesen függő vagyok, nem bírom abbahagyni, már rendesen ott tartok hogy magamnak ártok ha rossz gamem van, szóval muszáj kényszerítenem magam hogy egyáltalán ne tudjak játszani, ezért hardver bannoltatni akarom magam.

Valaki ötlet?



2020. dec. 9. 20:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát genshinezni meg valorantozni próbáltam lol helyett, de azok nem kötöttek le eléggé.
2020. dec. 10. 18:47
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Meg tudod kérni a rendszergazdát hogy tiltsa le a LoLt. ezután nem tudod megnyitni de látod hogy ott van, és addig fog idegelni hogy végül hagyod a francba az egészet.

Sajnos 2020 nem a játékfüggőségről való leszokás éve lett. Csináld azt hogy mindig beraksz valami programot a napodba amit ha nem csinálsz büntetést kapsz, legjobb módszer egy kiskutya, mert sok időd el megy vele, és nem lesz időd lolozni, ezután pár év mulva már nem is fog érdekelni az egész.

2020. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a rendszergazda, az a baj.
2020. dec. 13. 16:22
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod kérni a rendszergazdát hogy tiltsa le a LoLt.

Nem a 2000-es evek elejen vagyunk amikor csak a suliban lehetett gepezni...

2020. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De én vagyok a rendszergazda az otthoni gépemen.
2020. dec. 13. 19:31
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Én azt mondom, hogy Smite-ot játsz. Hasonló moba, csak sokkal de sokkal jobb, és egyáltalán nem toxic a community. Tapasztalatból mondom, én 2 hete kezdtem, van hogy agyonfeedelek mindent, mert nem tudom még hogy kell játszani, de soha senki nem szól be, sőt, tanácsokat is adtak. A LoL mára egy igazi trash lett, nekem is elvette a fél életem kb, de már lexarom, egyszerűen annyira unalmas és annyira trash, hogy nem bírom újra játszani.
2021. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én szoktam azokat leszólni akik feedelnek. Én az egyik legtoxicabb magyar lolos vagyok.
2021. jan. 7. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!