Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani pc konfigokat...

Tudnátok mondani pc konfigokat amit kilehet hozni 25-30.000 Ft ból? Régebbi játékokat szeretnék futtatni rajta. Csak ,mert rengeteg régi jó játék nem megy a mostani pc-men.

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen pcd van és milyen játékokról van szó?
2020. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Főleg hardver apróról érdemes komplett PC-t keresni. XP-t neked kell majd szerezni meg rátelepíteni, ha annyira retro/régi játékokat akarsz futtatni, ha nem annyira régiek, akkor win7 elég.


[link]

Netről szerzel hozzá egy XP-t és mehet a játék.


[link]

Az A8-as (első)

2020. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg? Én nem sok olyan játékkal találkoztam, amit némi bütyökölés után ne lehetne elindítani Win10-en.
2020. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Desperados? Commandos? Jagged Alliance 2? Nekem win10 géppel nem akartak menni, pedig mind eredetiben lett megvéve steamről, lássuk be nem egy gtx 1080 videokártya illesztőjére lettek kódolva ryzen 3xxx széria mellett szegényeim.
2020. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Desperados - Pár hónapja játszottam végig sokadjára, köszönhetően annak, hogy nem is olyan régen kiadtak hozzá egy frissítést, hogy működjön a modern gépeken:

[link]


Jagged Alliance 2 - A JA2-Stracciatella source portot felrakva tökéletesen működik:

[link]


Commandos - Ez a legneccesebb. Nekem a GOG-ról van meg (régebbi játékokat inkább onnan veszek), most direkt kipróbáltam, nálam fut. A PCGamingWiki szerint a steam-es verzióhoz van egy "Ultimate Fix" patch, az talán segíthet.

2020. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 nem is konkrétan a géppel van a baj, hanem a Win 10-el.

#3 Nekem nagyon elegem van a bütykölésböl... soha nem megy úgy ahogy én szeretném és ahogy ment a régi pc-men ami már nincs meg. Csak nem tudom, hogy annak milyen konfigja volt

2020. dec. 10. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen filózom kérdező, én is retrózni szeretnék. Én is arra jutottam, hogy egy jó állapotú, 2007, 2008as retro gaming pct erdemes hardverapróról vadászni. Én még egy jó kis crt monitornak is örülnék, azoknak sokkal jobb a váladzideje és képfrissítése, mint a maiaknak.
2020. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösz, megnézegetem őket. Régebben próbáltam de úgy voltam vele inkább elengedem, nem volt kedvem szaggatni a pályákon.
2020. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!