Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch-hez lehet...

Nintendo Switch-hez lehet több kontrollert csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Lite gépről van szó. A sima switch-et cseréltem le rá mert nekem sok gondom és kivetni valóm volt vele.


Tudom, hogy joy con-t lehet többet is rácsatlakoztatni. Arra vagyok kíváncsi, hogy pró kontrollert és az olcsóbb társait lehet e kettőt vagy akár többet is csatlakoztatni vezeték nélkül. Sokkal olcsóbb is lenne meg tartósabbak is mint a joy con-ok. Sajnos tapasztalat. A válaszokat előre is köszönöm.



2020. dec. 11. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint xbox/PS4 kontrollekre gondolsz?
2020. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Vannak külön switch-re gyártott kontrollerek. Mint ahogy írtam a pró kontrollert is. Vannak más gyártók által kiadott olcsóbb változatok is. Neten sehol nem találtam erről infót. Ezért próbálkozok itt. Hátha valaki tud segíteni. Felesleges nem akarok 2 kontrollert venni.
2020. dec. 11. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Összesen 8 kontrollert lehet csatlakoztatni a Switch Lite-hoz. Ez lehet akár Joy-con akár Pro kontroller, akár külső gyártó kontrollere.
2020. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ. Legalább tudom, hogy nem feleslegesen dobok ki majd pénzt plusz kontrollerekre.
2020. dec. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!