Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság gyűjtenek valamit a...

Manapság gyűjtenek valamit a gyerekek? Milyen trendi dolgok vannak mostanában? (Általános iskolások körèben leginkább)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mèg 2000-2008 között voltam általános iskolás akkoriban elèg sok gyűjtögetős trendek követtèk egymást.

Viszonylag könnyű volt kèpbe lenni egy felnőtt könnyen kitalálhatta mi az ami most menő ès lehet venni ajándèkba.


A kicsik körèben mèg lètezik olyan hogy matricás album, ès matrica gyűjtögetès?


Van olyan nagyon populáris mese sorozat ami a mostani generációnak emlèkezetes?


Egyedül ez a Bakugan amiről tudom hogy mèg van, de arról azt tudom hogy már az is csak újrakezdett sorozat. Van èrtelme olyat venni egy 5.es körüli gyereknek... Egyáltalán ismerheti?


Ebben a korosztályban mèg gondolom nem csak az iphonom van, menő vagyok sztori megy,mint pl közèpiskolában már simán.



Vagy most mivel más trend nincs, ez mègjobban felerősítette a lego sikerèt?


Ha nem digitális játèkon belüli cuccokat gyűjt valaki akkor legon kívül más nincs is?



Köszönöm a válaszokat, bármilyen kiegèszítèst, megjegyzèst szívesen olvasok, akinek van tapasztalata a korosztállyal.


Akár külön fiúk-lányokra bontva is èrdekel.



Minden hasznos válasznak megy a zöld kèz!


27F



2020. dec. 11. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a gyűjtögetős cuccok nagyon kikoptak már manapság.

Nézd meg már hány éve a chipsekben sincs semmi ilyen gyüjthető dolog.

2020. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém pokemonokat gyüjt a telefonján a haverjaival. Az számít?
2020. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Fortnite skineket :P
2020. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Pedig szerintem jó dolog, legalább addig sem a technikai eszközökkel foglalkozik az fiatalság.
2020. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az én unokáim (7 és 10 éves) mindig gyűjtenek valamit pl. focis kártyák /matricák, Auchan Harry Potter figurákat stb. Cserélgetik is. Sokszor nekem is be kell szállni a keresésbe, hogy teljes legyen a készlet
2020. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Személy szerint amit fiú és lány is gyűjt, az a Harry Potter figurák az Auchanból, de a garfild matricás könyveket szerettem így 4.be, de azt csak ilyen uncsitesók közt. Akkor nagy lego fan vagyok még, és lány létemre még focis kártyát is gyűjtöttem alsóba, mert bulinak tartottam. 5. Be már ezek a dolgok nálunk már nem nagyon mentek, mondjuk én azért igaz akkor kezdtem el rubikkockákat gyűjteni, de ez már nagyon ember függő.

(Egy általános iskolás lány)

2020. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Harry Lotter matrica meg mindig megy, a Rubik kocka is menő, a Lidlben még voltak pár évvel ezelőtt Steekez tapadás figurák, nem tudom lehet-e még kapni.

Örülök, hogyha tudtam segíteni.

márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!