Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Betweenlandra...

Minecraft Betweenlandra tudnék szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint pl sima minecraftnál az aternos. Párommal szoktunk néha játszani ha van időnk, kis nosztalgia. És rátaláltam a betweenlandsra, egyszerűen annyira megfogott, hogy 3 napig tartott mire sikerült leszednem és el is indult(nem eredeti minecraftra). Erre az aternos sajnos nem jó. És szerettünk volna ezt is együtt kipróbálni, de sehol nem találunk ilyen készithető szervert, vagy ha valamit mégis, mind fizetős. Valaki esetleg tudna nekünk ebben segiteni?

2020. dec. 11. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

mármint a betweenland az micsoda? Ilyen "plugin" (előre elkészített) szerű, mint a skywars? Mert akkor aternosba is be lehetne tölteni (aternost meg át kell állítani, hogy crackelt szerver legyen és újratelepíteni)

tutorial alapján, rákeresel (sőt, Aternosnak van sahát yt csatornája a saját tutorialjaival)

2020. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom hogy pontosan mi arról nem hallottam, de valamilyen mod és azt olvastam hogy az aternossal nem lehet és próbáltam is és tényleg nem enged be.
2020. dec. 12. 04:03
 3/6 anonim ***** válasza:
nézz rólva valamit. Ha egy mod, akkor Forge (vagy valamilyen mod loader) kell hozzá
2020. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha pl. 1.12-ig van, akkor 1.16-os aternossal nyilván nem fog menni, de kiválaszthatod, hogy melyik korábbi verzióban induljon a szeró
2020. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták egy videóban hogy mod. És 1.10.2 vagy 1.12.2ben működik én 1.12.2ben csináltam eddig, persze hogy nem 16ban.
2020. dec. 12. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig várom az ötleteket ha valaki esetleg tud valamit :D
2021. jan. 27. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!