Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars Battlefront 1...

//Anonymus// kérdése:

Star Wars Battlefront 1 illetve 2 megvételén gondolkozok de nem tudom mennyire rendelkeznek aktív játékosbázissal? Megéri még megvenni őket vagy teljesen kihaltak a szerverek?

Figyelt kérdés
Illetve arra lennék még kíváncsi, hogy sztori mod-dal rendelkeznek-e a játékok és ha igen ezek összekapcsolódnak-e mint egy sorozat?

2020. dec. 12. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az 1. részben nincs sztori és, elég kihalt, kb. 100-200 aktív játékosa lehet max. A 2. részben van sztori, a kisebb játékmódok már itt sem pörögnek annyira, de azért még szokott találni meccset. Leginkább a Coop, a Supremacy, a Starfighter Assault meg talán még a Heroes vs. Villains módok aktívak.
2020. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
PC-n elég kihalt a helyzet, igaz konzolokon is csak minimálisan jobb, potenciál volt a játékokban, de ügyesen elrontották más dolgokkal.
2020. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Én a régi 2005 öst vettem meg, ott vannak multiban szépen mivel újraindították. Azt csakus steamen érdemes behúzni.
2020. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb battlefront 2 (nem tudkm hanyas) de egyáltalán nem kihalt sőt. Esetleg túl sok játék mód van ezért nem fog mindig 1 percen belűl behívni viszont azt abszolút megéri megvenni. És ha netán azt vennéd meg ne az originről..
2020. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Édes mindegy hol veszi, akkor is kell hozzá Origint is telepíteni...
2020. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen?😂
2020. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!