Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg szeretném venni a Forza...

Meg szeretném venni a Forza Horizon 4-et számítógépre, de nekem nincs ilyen Xbox fiókom, vagy Game Pass. Ehhez szükséges, vagy nem feltétlen kell ilyen hozzá?

Figyelt kérdés

Én nem igazán értek ehhez, és kissé bonyolult, hogyez akkor hogy is van. G2A-n, vagy Eneba.com-on vásárolnám meg, de attól félek, hogy megveszem, és nem fog működni. Én meg nem fizetek elő Xbox-ra úgy, hogy nincs is Xbox-om. Ha valaki lenne szíves elmagyarázni, hogy ez hogy működik, azt nagyon megköszönném. Ezt néztem ki: [link]

Elég ehhez csak egy microsoft fiók?


2020. dec. 12. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ehhez kell MS fiók amúgy pár ezresért van W10 kulcs is, veszel azt, feldobod a wint, regelsz közbe fiókot, és kész is.
2020. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És így tudok online is játszani?

Egyébként van eredeti win10em és microsoft fiókom, csak azthittem, h kell valami xboxos cucc is

2020. dec. 12. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudsz
2020. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Game Pass elérhető PC-re is, ráadásul most akciós a Game Pass Ultimate, 300 Ft 1 hónapra és ajándékba adnak hozzá plusz 2 hónapot, tény hogy ez csak 3 hónapnyi hozzáférést ad a játékhoz, de addig is lejjebb mehet az ára és nem kell ilyen kétes oldalakról megvenned a játékot. Meg az is lehet, addigra megunod a játékot. Egyébként Forza Horizon 4 mellett rengeteg más játékot is tartalmaz és nem csak PC-n de mobilon is játszhatsz rajtuk, ha van megfelelő wi-fi kapcsolatod. Plusz Most december 15-től rengeteg EA játék is belekerül a Game Pass kínálatába.
2020. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!