Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondana valaki játékötletet,...

Mondana valaki játékötletet, amit megcsinálhatnék?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 2D játékot készíteni, de ötletem az nincs, hogy milyen játék legyen, miről szóljon, stb.

2020. dec. 14. 09:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretnék koppintást csinálni egy másik játékról
2020. dec. 14. 09:23
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és telefonos lenne, meg webes, Play Áruházra biztos nem raknám ki.
2020. dec. 14. 09:31
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Repkednek a képernyőn a COVID virusai vagy akár COVIDOS fertőzöttek és azokat kell kikerülni vagy akár lelőni.
2020. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Két szakállas ember lóg a ereszcsatornán, az egyik puttonnyal mászna felfelé, a másik hátizsákkal lefelé.
2020. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy nem csak nekem nincsenek jó játékötleteim
2020. dec. 14. 10:52
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy középkori felülnézetes stratégiai játék? Mondjuk a csapatok (biztos láttál már olyan animációt amiben a csapatok egy színes téglalapban ikonnal vannak jelezve mint pl.: piros téglalap benne egy ló feje, meg kék téglalap bene lándzsa) ikonokkal vannak feltűntetve a térképen.


Emellé minél levesebb a csapatok életpontja, annál kisebb az ikon, ha eltűnik akkor mind meghaltak. Lehetnének sebesült egységek, akik lelassítják a haladást, gyengébben harcolnak. Víz, amin pénzért hajóval lehet átkelni.


Vár-/Erődépítés lehetősége a védekezéshez.


Kezdetnek jó lehet, de ha haladó vagy, akkor akár diplomáciai menüt is rakhatsz bele. (Mint akár az ig2-ben, párbeszéd és békés kapcsolat teremtése, rontása)

2020. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4-dik, ha jobban kifejtenéd, lehet értelmesebb lene. Egyébként gondolom mire akarsz kilyukadi :)
2020. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod mire akarok kilyukadni, akkor pont eléggé ki van fejtve.
2020. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

De a kérdező számára, nem tudom értette-e rendesen.


"Úgy tűnik, hogy nem csak nekem nincsenek jó játékötleteim"

2020. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyiből nem érti, akkor nem neki való.
2020. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!