Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki használ ilyen kontrollert?

Valaki használ ilyen kontrollert?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható kontrollerem van. Az lenne a kérdésem hogy van e hozzá driver vagy valami program ami kell neki vagy nincs? Kerestem de nem nagyon találtam.

Másik kérdés meg az lenne hogy vettem usb-c átalakítót usbről, hogy tudjam használni a kontrollert telefonnal. De nem tudok vele csinálni semmit, csak annyit hogy a kezdő képernyőn lépegetek és a kontroller jobb oldali gombjaival betudok lépni alkalmazásokba. Semmi többet. Erre van valami megoldás vagy felejtős a dolog?

Válaszokat előre köszönöm :D



2020. dec. 14. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Saját tapasztalat.


Az ilyen noname gagyi kontrollereknél semmi garancia nincs rá hogy támogatja-e az adott program vagy eszköz, amivel használni akarod.

2020. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos gyakran csak ismert cégek kontrollerére van megíva normálisan bármiféle támogatás, lásd Bandai Namco játékait, Xbox meg PS kontrolleren kívül sok sikert hozzá, talán hajlandó felismerni mást, Fifa szinte minden névtelen gamepaddel elindul.
2020. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. Esetleg tudtok küldeni egy linket egy kontrollerről 10 ezret szánok rá ha kicsit több az se baj :D
2020. dec. 14. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
PS4, Xbox One, mindkettő PC-s adapterrel, kb ez az ajánlott, de ez már 20e-ből sincs meg mindig, cserébe biztosan jó.
2020. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okés. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ment a zöld ujj.
2020. dec. 14. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Hozzá teszem az illető teljesen politikamentes tartalmat gyárt, lehet csak véletlen hogy a közönsége nagy része ezek szerint a kormányt elutasító lypsikből áll?
2020. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
na bssza meg ezt nem ide akartam. :D
2020. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Alap driver lemeznek kéne lennie a csomagban amibe vetted. Illetve még a "noname" kontrollerekkel is simán lehet bármit játszani. Csak az alábbi programot töltsd le hozzá, és állítsd be(durván 1-2 perc játékonként a beállítás max).


[link]

2020. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt ismerem. Használom is. Lehet rosszu fogalmaztam és ezért bocsi. 😀 Úgy értettem hogy telefonhoz van e valami amivel meg lehet oldani. 😀 Gépen minden oké kivéve a windows storeos játékoknál. Ott felismeri mert ha megmozdítok vagy megnyomok valamit a kontrolleren akkor átvált és a kontroller gombjait írja ki például hogy nyomjam meg az A gombot az indításhoz Forza Horizon esetén
2020. dec. 15. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!