Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ilyen gépen elfutna...

Almaxd kérdése:

Egy ilyen gépen elfutna bármilyen VR Játék?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új gépet, eddig minden játékot tökéletesen futtatott, a napokban felfigyeltem arra hogy a Geforce Experience programban azt írja ki hogy "megfelel az ajánlott specifikációknak virtuális játék esetén", letöltöttem a steamVR performance test programot de a rossz videókártyát érzékelte így azt írta ki hogy nem lehetséges VR játékokkal játszani ezen a gépen. Utánakerestem neten de sehol sem találtam normális választ szóval tudnátok segíteni hogy ilyen konfiggal lehetséges e a Vr használata?


AMD Ryzen 5 4600H, Radeon Graphics 3.00 GHz

GeForce GTX 1650 Ti

8Gb ram (Bővíteni fogom 16-ra)

Windows 10 Home 64 bit



2020. dec. 15. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, VR cimeknek, föleg a komolyabbaknak sokkal komolyabb kell.
2020. dec. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

16gb ram a minimum, videokártya finoman szólva gyenge, ennél nem ártana valami komolyabb.

RTX 2060/3060 a minimum szint (vagy régebbiekből gtx 1070/1080).

2020. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem, Vr-nak sokkal komolyabb kell, minimum 16gb ram, de ajánlott a 32, vagy mégjobb a 64, meg videókártyának kéne egy rtx
2020. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazábol amúgysem terveztem többszázezer forintot kidobni egy htc vive-ért vagy oculusért, de kíváncsi voltam, köszönöm a válaszokat :-)
2020. dec. 16. 17:27
 5/5 Sipos Noel válasza:
38%
KHM KHM ez a csóka tényleg azt mondta hog a 32gb ram ajánlot xDDD tess 8gb al elvittem a half life ot. Ezzel nem azt akarom mondani hog 8 elég azóta én is raktam még rá egy 8 ast de a 32 felesleges.(a legnagyobb ram igényü játék a half life alyx 11gb ram igénnyel) És amugy sztem nehezen de elviszi a géped. Vegyél egy quest 2-őt az magába is elvisz egy pár játékot és ha veszel hozzá egy kábelt a géppel is megy azt meg majd idővel fejleszted.
2021. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!