Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 4 a 48 óra lejártával...

A sims 4 a 48 óra lejártával elérhető még?

Figyelt kérdés
Szóval, hogyha a 48 óra ingyenes demo után az origins-on, utána meg lehet még nyitni és játszani vele, vagy nem?

2020. dec. 16. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van a 48 órának, ha utána ugyanúgy tovább használhatnád bármeddig, ingyen? Egyértelmű, hogy a lejárat után megvenni vagy törölni lehet csak.
2020. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem halltam.. de ezt két féle keppen is lehet értelmezni, mivel nem tudom, hogy ez hogyan van ezért le írom mind2-t amire gondoltam..

1. Lehetőség, ha ez úgy van hogy 2 napra azaz 48órára megkapod a demot akkor mikor letelik ez a 2 nap logikusan fizetőssé válik és ingyen nem használhatod tovább

2. Lehetőség, ha ezt úgy értik, hogy 48 óra játék idő akkor egyértelműen 48 órát játszhatsz vele nem feltétlen egyhuzamban, és azután válik fizetőssé és ha már láttad Origin-be a Sims-et akkor tudhatod hogy számolja hogy eddig mennyi órát játszottál vele..

Ebből az első a rosszabb variáció hiszen nem tudsz egyhuzamban 48 órát Sims-ezni mivel kell enni, inni, aludni illetve kétbetűsre menni.. Szóval szerintem a 2. de foggalmam sincs sajnos mert én meg vettem!

2020. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(a második válaszoló vagyok) de nyilván ha így-is vagy úgy-is letelik a 48óra akkor már nem lehet megnyitani és meg kell venned! (azt hiszem tavaly volt olyan 1 héten keresztül, hogy ÖrÖkRe InGyEn meg lehetett szerezni Originből ami egy nagyon jó marketing fogas volt az EA-nek is, de én örülök neki, hogy 3-4 éve megvettem hiszen így nekem több játék élményem lehetett, nem hiszem hogy a közel jövőbe lesz valami hasonló dolog de ha lesz a The Sims/EA vagy bármilyen videós aki ezzel foglalkozik szólni fog róla!)
2020. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!