Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyen Minecraft szerver?

Létezik ilyen Minecraft szerver?

Figyelt kérdés

Mindig is a Minecraft volt a kedvenc "túlélő" játékom, mivel a világa nem nyomasztó, mint pl. a 7 Days to Die-nak vagy a The Forest-nek, ahol nem tudsz békés életet élni, mert zombik vagy mutáns bennszülöttek rohamoznak állandóan. Egy dologgal viszont mindig bajban voltam: Megtalálni az ideális játékmódot. Én ugyanis nagyon szerettem a felfedezés részét a játéknak, ahol keresek egy pofás dombot, és végül felhúzok rá egy hatalmas várat anélkül, hogy bárkit is zavarnék vagy bárki is zavarna. Másrészről pedig imádtam a szerverek azon részeit, hogy volt egy bizonyos fizetőeszköz, amivel tudtam más játékosokkal kereskedni, illetve piac, ahol el lehetett adni és venni dolgokat. Voltak városok, ahol lehetett barangolni, némelyiknek pedig még szerepjáték elemei is voltak. Viszont volt egy általános hátrányuk, hogy a "vadonban" alig volt hely, vagy a jól megszokott telekrendszer működött, ahol vehettél egy(és csakis egy) telket, ami éppen egy házra elég, de arra nem, hogy kiéld a fantáziádat.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy létezik olyan Minecraft szerver, ahol a telekrendszerhez hasonlóan kaphatsz egy saját birtokot, de az nem egy pl. 50x50-es négyzet alapú placc, hanem mondjuk egy egész sziget, amin lehet felfedezni is? Tehát meghagyná a singleplayer nyújtotta békés építkezés lehetőségét, ahol úgymond "minden a tied", de közben vannak helyek, ahol más játékosokkal is összefuthatsz, és kereskedhetsz. Lehet bármilyen szerver, magyar vagy akár külföldi is, csak ha az utóbbi, akkor a beszélt nyelve lehetőleg az angol legyen. Lehet modolt/tört klienssel működő szerver is, de lehet eredeti is. A Java Edition-t vettem meg korábban. Valaki tud esetleg ilyen szerverről? Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2020. dec. 17. 01:23
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a TheOld Crafters. Ott van savsziget, magyar szerver és az a lényege, hogy van egy szigeted amit sav vesz körül ha belemész sebződni kezdesz és meg is halhatsz benne. Össze lehet futni más játékosokkal is hogyha oda hajózol a szigetére. Én nagyon régen kb 2015-2016 körül játszottam így nemtudom, hogy azóta megváltozott-e de még mindig működik, és weboldala is van. 1.16.4 -es verzió, az ip: s1.oldcrafters.net:25565

Remélem tudtam segíteni :)

2020. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!