Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minap vásároltam meg egy...

A minap vásároltam meg egy játékot névszerint a GTA 5-öt viszont olyan hibákba ütköztem, hogy nemigazán tudok vele játszani 10 percnél mert játékbalépés után eléggé lecsökken az fps szám esetleg valakinek valami tippje?

Figyelt kérdés

#PC #GTAV fps problémák
2020. dec. 19. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:

pár információ a gépről mert nem fért ki

processzor: AMD A6-5400K 3.60GHz FM2 BOX

Alaplap: ASROCK FM2A88X+ BTC

Táp: EVGA SuperNOVA 750W GQ Gold

Videókártya:MSI Radeon RX 470 8GB GDDR5 256bit (RX 470 GAMING X 8G) Videokártya

Memoria (ram) : Corsair XMS3 4GB DDR3 1600M4444444vxyHz

Merevlemez: Toshiba 3.5 1TB 7200rpm 32MB SATA3


Tudom nem a legerősebb számítógép és tervezek pár dolgot lecserélni belőle viszont jelenleg ezekre nincs költségem


Kritikákat elfogadok viszont a tipikus szitkozódásokat mellőzzük, ha lehetséges

2020. dec. 19. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
'4GB DDR3' - itt a hiba. A GTA 5 hirhedten sok memoriat igenyel, 8GB alatt hasznalhatatlan (mint az te is tapasztalod).
2020. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, az a proci 2 magos, és 4GB RAM..
2020. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmat gyenge a géped ehhez.
2020. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ennyit bir geped, ennek is orulhetsz


ram bovites nem nagy osszeg, ha ez nem megy akkor nagyon rosszup all szenad unnepekre, nem jatekkal kellene foglalkoznod hanem hogy nehogy ehenhalj


procit nem nagy koltseggel valthatnal ertelmesebbre egy x4 re igp nelkulire ami legjobb mejy lapba

tehat ezt eladod es talan 0+/- lesz, vagy lehet cserelni is tudod akar bontokban is rakerdezhetsz

2020. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gépedbe a videokártya ami jó valamire, a többi gyenge. RAM-ot én dupláznám a helyedben minimum 8 GB-re. Processzor az jó lenne ha 4 magos lenne, de ez csak 2 szóval ez kevés a GTA-nak. Mivel a GTA 5 nem mai játék így némi körülnézéssel találsz olyan régebbi gamer PC-t amin a játék működni fog normálisan de nem ultrán.

Spórolj egy jobb gépre, vagy bontókból veszel alkatrészeket amik jobbak és az alaplapod elbírja őket.

2020. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!