Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warframe erdemes ujrakezdeni?

Warframe erdemes ujrakezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok , regi jatekoskent kerdeznem hogy erdemes jelen pillanatban nekifogni/ujrakezdeni warframet ? Jatszodtam mar vele 20mr, de 2-3 eves kihagyas utan vissza huz a szivem mivel a tobbi "competitice" jatekban nem talalom helyem, es gondoltam lazitok egyet warframen.

2020. dec. 20. 01:01
 1/2 cianidetil válasza:
2-3 év alatt nagyon sokat változott a játék. Rengeteg tartalmat fogsz benne találni, szóval szerintem mindenképp érdemes!
2020. dec. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most már régi kérdés. De én is 2018-19-ben hagytam abba. De most jöttem vissza. És a változások tetszenek. Az elején vagyok, szóval nem láttam sok mindent. De ha szereted az ilyen robotos játékokat, ahol be tudod járni az egész pályát, és legtöbbször nem korlátoz semmi, akkor jó lehet.
2022. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!