Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a GameLoop?

Miért nem működik a GameLoop?

Figyelt kérdés
A régi laptopomon volt emulátor, viszont nem igazán használtam. Mivel az tönkrement, most egy asztali gépem van, és szeretnék ezen játszani, de nem működik rajta egy emulátor sem. Próbáltam többel is, olyanokkal, amik gyengébb gépeken is futnak, mert azt gondoltam, hogy ez a gond, de továbbra sem működött. Folyamatosan azt a hibaüzenetet kaptam, hogy frissítenem kell a videokártyámat. Ezt meg is tettem, letöltöttem a driver boostert, frissítettem, semmi. Megnéztem az eszközkezelőben, ott azt írta, hogy naprakész a videokártyám. Kifejezetten a tencent emulátorával (gameloop) szeretnék játszani, de ha esetleg bárki bármilyen megoldást tud más emulátorokra, annak is örülnék.

2020. dec. 21. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt van a Discord szervere a Gamelopnak, a support and feedback szekcióban segítenek :)

[link]

2021. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!