Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy az Among Us...

Miért nem megy az Among Us rendesen?

Figyelt kérdés
Amikor letöltöttem a játékot, akkor nagyon sokszor kidobott. Aztán helyreállt, de most megint szórakozott, 2 napig csatlakozni se tudtam sehova. Letöröltem a játékot és újra telepítettem. Most megint az a hiba van, hogy gyakran kidob a játékból. Másnál is ennyire nehezen működik a letöltés utáni napokban? Valami megoldás van erre a problémára?

2020. dec. 23. 02:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy telefonról játszom.
2020. dec. 23. 03:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2020. dec. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy J5 (2017)
2020. dec. 23. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem amióta fel lett hájpolva túl van terhelve a szerver.
2020. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem ezzel van baj. Lehet nem kompatibilis a telefonoddal? Nem tudom mi lehet a probléma, de valszeg nem az amit a 4-es állít.
2020. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából mind a 2 lehetséges, reménykedtem benne, hogy több válasz is érkezik a napokban, hátha valakinek vannak hasonló gondjai, esetleg ugyanolyan készülékkel.


Megpróbáltam más eszközön játszani, mintha ott kevesebbszer fordult volna elő a hiba. Úgyhogy lehet az is, hogy csak a telefonom nem bírja annyira.


De még egyszer köszönöm. Felpontoztalak azért mindkettőtöket.

2020. dec. 29. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is folyoton kidob, lefagy meg bugos. Huawei p20 liteom van.
2021. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is egy hete rossz kidobál meg nem tudok irni, meg akadozik nekem iphone 12 minim van... nem tudom mi lehet a baj
2021. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom miért dob ki de írni nem lehet már(asszem gépről lehet)
2021. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!