Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahol lehet kapni ps2-re a...

Valahol lehet kapni ps2-re a gta vice city-t?

Figyelt kérdés

Már vagy 10 éve egyszer leejtettem a lemezt, és lett rajta egy törés, ami miatt nem tölt be teljesen. Néztem a neten, de csak számítógépre találtam. Pontosabban erre gondolok: [link]


Illetve láttam, hogy ugyanennek a játéknak többféle borítója is van. Az számít valamit? Van különbség?



2020. dec. 26. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


A későbbi verziók tartalmazhatnak patcheket.

2020. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy a 18+-as, 16-os, Mature, meg még nem tudom milyen közt mi a különbség?
2020. dec. 26. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A mostani törött verziód tokját és borítóját meg használhatod az 'újjal'. Én is így csináltam, amikor eredetileg a Prince of Persia The Two Thrones-t Ubisoft exkluzívként vettem meg, aztán évekkel később vettem egy korai kiadást a csini borítóval és kézikönyvvel. A lemez pontosan ugyanaz volt, még a telepítő kulcs is, úgyhogy átraktam a tokba az én makulátlan állapotú lemezemet az alig láthatóan hajszálkarcos helyére, azt meg eladtam.
2020. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"a 18+-as, 16-os, Mature, meg még nem tudom milyen közt mi a különbség"


A játékokat országonként eltérő testuletek vizsgálják és adják meg rá az ajánlott korosztályt. A játék (általában, illetve jelen esetben) ugyanaz.

Például:

[link]

[link]

2020. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázzunk! Ha nem az eredetit veszed, tehát első kiadást, akkor szophatsz, mert pl kivettek belőle nem egy jelenetet - vagyis átírták így lett 18 helyett 16-os. De az egész Cuban témát kivették a VC storiesből, de a harmadik kiadásból kikerültek a haitiak! (Vice city harmadik kiadása)
2020. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából a bátyámnak lenne, régen ezzel játszott mindig. Nem a küldetéseket csináltuk, hanem csak mászkáltunk a városban, kocsikat törtünk, úsztunk a víz alatt, meg igazából azért szeretnénk ezt, mert ebben lehet ketten játszani azt hiszem. Vagy ebben nem lehet ketten? Legalábbis így emlékszem. Szülinapjára kapná.
2020. dec. 26. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Vice Citybe nem lehet úszni a víz alatt és ketten sem lehet játszani. Nem kevered össze a San Andreas-sal?
2020. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem a Vice City kell, hanem a Vice City Stories! Abban lehet úszni, de multi nincs. Multi csak a PC-s Vice City-ben van, de az is csak külső programmal.
2020. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A PSP-s VCS-ben van multi illetve az SA-ban, mármint offline.
2021. jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!