Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lego Indiana Jones 2 játékkal...

Lego Indiana Jones 2 játékkal játszanék Xbox one S-en, de egyszerűen bármit csinálok nem működik a mentés, eleve ha rámegyek a new game-re, azt írja hogy nem lesz sem mentés sem díjak. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor rámegyek arra hogy new game, kiírja hogy nincsen aktív gamer profilom, és ha csinálni akarok vagy be akarom tölteni akkor nyomjam meg az Xbox guide gombot. Mert hogy így nem lesz sem mentés, sem díjak. Megnyomtam azt a gombot, betöltöttem a profilt, semmi nem történt, kreáltam egy új profilt is, még így se történt semmi. Szinte ugyanezt írja ki, hogyha rámegyek a load game-re. Újratelepítettem a játékot, semmi. Mindenféle gombot nyomkodtam, semmi. Tényleg mindent megpróbáltam, és már nagyon el vagyok keseredve hogy nem fogok tudni játszani vele :( Mit lehetne tenni? Volt valaki másnak hasonló problémája? Írtam már angol supportnak, de semmi válasz, holnap hívjuk fel a magyar supportot, de félek hogy nem lesz megoldás a problémára, gondoltam rákérdezek itt, hátha járt már valaki hasonlóan.

2020. dec. 27. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy megoldási javaslat:

[link]


A lépéseken kívül azt írják, hogy a "cloud saving" legyen bekapcsolva.

2020. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit magas hogy mit ír ott :D Nagyrészt értem de annyira nem értek a konzolokhoz meg ilyen technikai nyelven, szóval ezeket nem tudom pontosan. Esetleg le tudod írni röviden a lépéseket? :)
2020. dec. 27. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs konzolom, én is csak az írásból tudok kiindulni. A három lépés a következő:

1. elindítod a játékot

2. betöltés után egyszerre megnyomod a kontroller "start" és "kiválasztás" gombját - ez a két kicsi gomb középen az Xbox logó körül.

3. feljön egy ablak a fiók letöltéséről, itt meg kell adni a letöltési adatokat, ekkor lesz elérhető bejelentkezés után a mentés a játékban.


Ezen kívül az Y gomb (gondolom a játék főmenüjében) dobja fel a bejelentkezési ablakot.


A cloud saving pedig ez, azt írják ez is kell hozzá:

[link]

2020. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!