Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudok ps1 játékokat...

Honnan tudok ps1 játékokat letölteni? Már túl vagyok több órás keresgélésen, szóval légyszi ha valaki tud, adjon nekem biztos linket!

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Ezért hasznos angolul tanulni, mert nekem 5 másodperc alatt meglett a találat:

[link]

2020. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy valaki segítsen googlezni, mert nem tudok angolul, és légyszi linkelje be nekem ide az első találatot, ami mögött nincsen valódi tartalom, csak kattintás vadászatra és fake tartalmakra jó. De azért tenkjú.

Valaki más?

2020. dec. 27. 21:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ekkora géniusz vagy akkor gondolom ezt is érted: NOTE: Emulator required to play this ISO. Install: FPse for Android and download: PSX BIOS
2020. dec. 27. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig ott van mindegyik játéknál a legit letöltési link (kettő is: az egyik az oldal saját letöltésvezérlője, a másik az "Alternative download link"). Nincs semmi adathalászat, legfeljebb a vírusirtód túlérzékeny. A letöltött csomagot kitömöríted, ott van benne a lemezképfájl, kiírod CD-re, és be a chippelt konzolba, vagy csak simán egy Windowsos/Androidos emulátorba (ehhez kell a PSX BIOS).

De ha nem, hát nem. Ennél jobb és megbízhatóbb ROM-hosting oldalt az egész interneten nem fogsz találni. Jó játékot!

2020. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!