Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezek a Dead by Daylight...

Ezek a Dead by Daylight gyilkosok melyik horror filmben játszanak?

Figyelt kérdés

Csak azokat a gyilkosokat írom le, amelyek nem tudom melyik horrorban játszanak, vagy nem vagyok benne biztos.


A medvecsapdás - Na róla fogalmam sincs :)


Hillbilly - Nem tudom, de szerintem ő vagy a Sziklák szeme, vagy a Halálos kitérőből az egyik torz szülött.


A légió - Benne sem vagyok biztos, de ő mintha a Hivatlanokból lenne az egyik maszkos gyilkos.


A boszorkány (Hag) - Nem láttam az Ideglelést, de állítólag ő a boszorkány belőle.


Az ápolónő - Őt ha jól emlékszem, a Visszatérés a kísértet-hegyre című horrorban láttam, de már rég volt, nem teljesen emlékszem rá.


A bohóc - Nem tudom, a "Stephen King: Az" féle bohócra mégcsak nem is hasonlít.


A pestis - Nem tudom


A vadásznő - Nem tudom


A kísértet (wraight) - Nem tudom


A lélek (spirit) - Nem tudom


A doktor - Nem tudom


Oni, az a nagy démon - Nem tudom, szerintem ő DbD találmány :)


Ha vaki tudja hogy a felsorolt gyilkosok melyik horrorban játszanak, írja meg! :)



2020. dec. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Trapper - egyedi, de nyilvánvalóan Jason volt az ihletője a Péntek 13-ból.

Hillbilly - egyedi, Bőrpofa volt az ihletője, csak később rá is megkapták a jogot (Bőrpofa csak később került a játékba)

Legion - egyedi

Hag - egyedi

Nurse - egyedi

az összes többi is egyedi.

Persze nyilván ezek mind jellegzetes horror figurák, nővér, bohóc, kísértet, akármi - sok horrorban szerepelnek, archetipusai a horrorok gonoszainak, de ténylegesen nem filmes karakterek úgy, mint Freddy, vagy Bőrpofa.

2020. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ők kitalált karakterek, pontosabban a licenszet igénylő társaik egyfajta ingyenes verziói. Ha nem így lenne, jogdíjat kellene fizetniük és biztos x százaléka a bevételeknek megy ezeknek a cégeknek/kiadóknak, ahogy több licenszelt karakternél így történt. Azoknak a célja inkább az, hogy bevonzza az új játékosokat, még az is lehet hogy minden eladott DLC ára megy a kiadók számlájára.


Pl. a Silent Hill chapternél a világ egyik legrosszabb és legigénytelenebb cége, a Konami biztos hogy nem úgy ment bele, hogy rosszul járjon vele.

2021. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!