Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért Crashel ki a Minecraft?

Miért Crashel ki a Minecraft?

Figyelt kérdés

Beraktam pár modot és belépek ezt kicrashel és ezt adja be:



You have installed mods. We advise you to assemble your assembly using our mod-pack system link . How it helps! 1) If the game breaks (crashes) with your mods, then turn off all the mods (click on the green box to the right of the installed mod) and launch the launcher (to make sure that the empty build works ), then activate (click on the gray box) a few pieces or one and start the game, so you will understand at what point the problem arises. 2) Make backups of your working assemblies. 3) Send your friends with builds. For a more precise definition, the Use the following guidelines for working with the console: [link] If all else fails, then write to our group for help via the link [link]



2020. dec. 28. 12:11
 1/2 anonim válasza:
82%

Itt leírja, hogy mi segíthet megoldani.

1.Indísd el a játékot úgy, hogy az összes modot kikapcsolod, bizonyosodj meg róla, hogy ez a build így üresen működik, mod nélkül. Utána zárd be, indísd újra a minecraftot úgy, hogy a modokat visszakapcsolod.

2. Ha nem oldja meg, akkor nézd meg milyen hibakódot ír ki a TLauncher, amikor kicrashel. A neten rákereshetsz, például hogy tlauncher crash (hibakód amit kiír) fixing

Vagy írsz nekik, hogy mi lehet a megoldás, ha nem megy.


Remélem tudtam valamit segíteni!

2020. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi volt a gond. A morph modhozz kellett az Ichunutil csak hogy én nem 4.0.0-asat töltöttem le.
2020. dec. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!