Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyenge gépre túlélő játékot...

Gyenge gépre túlélő játékot keresek!?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan a gépem adatait, ha valaki megmondja hol tudom megnézni akkor kiirom pontosan. De annyit tudok, hogy a minecraftot és Metin2-t elviszi, rég nem játszottam már azokat, régen a Lol is jól futott azóta nincs a gépemen, mostmár nemtudom vinné-e gondolom igen, most viszont megjött a kedvem valami túlélőhöz. A The Forest, Green Hell ezeket nem viszi a számitógépem. Win7 64bites ennyit tudok róla, és van jó pár éves gép még anyukámé volt mikor ide költöztünk, 9-10 éves vagy még korábbi. Valamit tudok rajta játszani ami el is megy rajta? Egy ideje már kisérletezek, de semmi. Lecserélni pedig sajnos nincs lehetőségem.

2020. dec. 28. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez biztos el futna rajta :DD
2020. dec. 28. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint belső nézetű (FPS) játékot szeretnél?
2020. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Startmenü-t megnyitod és ott beírod dxdiag. ott kiírja miből mid és mennyid van.
2020. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó szerint beirtak alapján amit gondolok fontosnak ezeket irja ki:


Operating system: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1,build 7601)

System Model: N61PB-M2S

Bios:)Phoenix - Award WorkstationBIOS v6. 00PG

Processor: n/a

Memory: 2046MB RAM

DirectX 11

2020. dec. 28. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Túlélős játékot amit fixen elbír a géped, az a Don't Starve lesz.


Viszont javasolnék pár játékot amit elbírhat a géped:

- Undermine

- Terraria

- Darkest Dungeon

- Stardew Valley

- Graveyard Keeper

- Hand of Fate

- Hades (még talán ezt is elbírja)


Ezekkel jó pár órát el lehet tölteni.


Pár éve hasonló cipőben jártam, gyenge gép, nagy igényű játékok, a Lol még nekem is elfutott, de már egyre nagyobb igény volt lecserélni. Hardverapro.hu-n nézz körül ha rászánod magad gép cserére, én 80.000Ft-ért vettem egy használt gépet (2018-ban top gép volt), vettem hozzá egy ssd-t, egy új proci hűtőt nagyon max 140.000Ft-ból kijön egy olyan gép ami mindent elvisz és még 5 év múlva is működni fog.

Bírja a Witcher 3-at 60 FPS-en full grafikán, GTA V-öt szintén, Destiny 2 is, jó lehet nagyon jó vétel volt, de hardverapro-n csak jó vételt lehet csinálni.

2020. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen. Hát én rá szánnam csak Szerbiában élek anyámmal aki takarítónő és a Covid miatt jelenleg munkája sincs és két gyereket kell nevelnie aki közül az öcsém autista a gyógyszerei drágák. Én 18 vagyok és jövőre talán kijutok magyarba suliba, talán sikerül kis diákmelót találni suli mellett de abból is inkánb anyámat támogatom itthon. Majd talán pár év múlva ha lesz fix munkahelyem és lesz rá való na meg lesz még érdeklődésem a játékok iránt. (Amit garantálnék mert az az életem másik fele :D)
2020. dec. 29. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!