Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akkor kapok ingyen skineket...

Akkor kapok ingyen skineket és karaktereket, ha csatlakoztatom a LINE-t a Brawl Starshoz?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben BenTimm1 egyik (régebbi) videójából eljutott a fülemhez az, hogy ha LINE Connect-elek, akkor megkapom ingyen El Primo-t, és az El Brown skin-t, Carl-t és a Leonard Carl skin-t, Leont, és a Sally Leon skin-t. (Nekem valahogy ez jött le belőle.) Az volt a videóban, hogy BenTimm1 begyűjti a skin-eket az inboxból. A LINE Connect-et három nappal e kérdés kiírása előtt csináltam meg. A World Finals pint még régebben megszereztem, és azt tapasztaltam, hogy egy hét múlva jön meg, és az inboxban (azon belül a personal-ban) tudom begyűjteni.

LEHETSÉGES, HOGY 5 NAP MÚLVA MEGJÖNNEK A PINEK?

Itt van BenTimm1 videójának a linkje:

https://www.youtube.com/watch?v=49yq9C5vVfw&t=49s



#Brawl Stars #brown & friends #line connect #bentimm1
2020. dec. 28. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Láttam már egy (Brawl Stars) barátomnál azt, hogy megvan neki Leon és a Sally Leon skin. Az történt, hogy kinyitotta (vagy megvette) Leont, és még pluszba meg is vásárolta a Sally Leon skin-t rá, vagy LINE miatt szerezte mindkettőt?
2020. dec. 28. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy bejelentkezésért nem kapsz 3 ingyen skint. Vedd meg ha tetszenek és támogasd vele a Supercellt,ha nem akkor nem.
2020. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor BenTimm1 hogyan kapta meg ingyen? Elképzelhető, hogy a tartalomgyártóknak ez így megy, de akkor is a legtöbb külföldi videósnál azt láttam, hogy nem a Brown & Friends skin-eket használják, tehát azt nem hiszem, mert nincs olyan ember aki ne menőzne azzal, hogy kapott skin-eket a Supercell-től.
2020. dec. 29. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a többi tartalomgyártó(Lex,Kairos,OJ stb.)megvették. Esetleg sorsolás volt még régebben ezekből a skinekből.
2020. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Benne van a videóban, (amit linekeltem) hogy inboxból gyűjtötték be.
2020. dec. 30. 08:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami a videó címe biztos CLICKBAIT, azaz azt érek el hogy kattincsanak rá a videóra, miközben valóságtalan tartalmakat tartalmaz
2021. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!