Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Call of DUty:...

Hogyan lehet a Call of DUty: Modern Warfare-t online megvásárolni bankkártyával PayPal nélkül?

Figyelt kérdés
Bocsi, de nem tudom ezt, ezért tettem fel a kérdést csak. A Blizzard nem enged bankkártyáva lfizetni, esetleg be lehet a Blizzard applikációjában váltani, ha a G2A.com-on veszem???
2020. dec. 29. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem a Warzone-t, hanem a 2019-es Modern Warfare-t.
2020. dec. 29. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Fura, mert itt credit és debit card-ot is írnak, mint elfogadott (ha Maestro kártyád van, az szinte mindenhol problémás lesz, alig lehet vele fizetni a neten):

[link]


Ha battle.net kulcsot árulnak, akkor az a kliensben természetesen beírható:

[link]

"You can add codes to your Blizzard account through the website or through the Blizzard Battle.net App. This includes game keys, Blizzard Balance codes, game time codes, gift codes, pets and mounts, and promotional codes."

2020. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Steam nem jó?
2020. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs Steamem csak Blizzard accountom van, nem szeretem a Steamet.

Blizzardra kellene kód, csak nem tuom hol lehet beírni a Blizzard applikáción a kódot.

2020. dec. 29. 18:15
 5/7 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy G2A.com-on Blizzardos kódot adnak vagy Steamest? Nem tudja ezt még valaki???
2020. dec. 29. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott van az első válaszban a link a beváltás lehetőségeiről, pontonként leírja hogy hol és mit kell csinálni.
2020. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm!!!
2020. dec. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!