Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki robbantja fel az Oppressoro...

Ki robbantja fel az Oppressoromat GTA Onlineban, ha solo sessionban vagyok?

Figyelt kérdés
Direkt mindig solo sessiont nyitok amiben senki nincs, de már másodszor fordul elő, hogy amikor az Oppressorral vagyok, és leszállok a tengeralattjárón, utána he bemegyek a hajóba és ott csinálok valamit, egyszer csak kiírja hogy "Your personal vehicle has been destroyed". Mindkétszer megnéztem, senkit nem jelzett rajtam kívül a sessionban. Ráadásul a slussz poén hogy még 10 ezret ki is kell minden alkalommal fizetni ha újra kérem a biztosítótól. Valami hekker szórakozik vagy mi ez?

2020. dec. 30. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert lecsúszott a Kosatka-ról
2020. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lecsúszik a tengeralattjárólról! Én is szoptam egy ideig ezzel, én buzzarddal csináltam! Aztán rájöttem, ha úgy szállok le, hogy a tengeralattjáról elején (a bejárattal szemben teszem le a gépet, ott van két kis korlát! ha azok közé szállok le, nem tud lecsúszni. Megnéztem, ha máshogy szállok le, szép lassan lecsúszik, direkt megvártam.
2020. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha kimész a tengeralattjáróval a partra, ott nem kell szenvedni a leszállással.
2020. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A rohadék, akkor az lesz az. Pedig direkt mindig figyeltem hogy a közepén szálljak le és stabilan álljon. Meh... Akkor majd figyelek erre, köszi a tippet!

#3 A tengeralattjárót nem tudom partra vinni, csak a tengerben tud várakozni.

2020. dec. 30. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 kilehet lehet vele "rohanni" a parta.


Érdemes megvenni a sparrowot, az nagyon hasznos tud lenni.

2020. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5-nek igaza van, az a + maximum 2 milla sok idegsejtet fog megmenteni (mert be tudsz menni a kosatka-ba) + lesz egy fasza helid.
2020. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De, ki lehet menni vele a partra, kb 15 métert kell úszni.
2020. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Én lusta vagyok azt a lassú fost a partig kormányozni
2020. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
XD
2020. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SupraBoy2 válasza:
100%
Egyszerűen csak lecsúszik a tengeralattjáróról... én is elég sokat szívtam vele, mindig azt csinálom, hogy rászállok a Kosatkára és a motoros clubba visszaküldöm a helyére, hogy eltünjön, utána meg a partra lehívom.
2021. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!