Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4-ben miért nem töltődnek...

Sims4-ben miért nem töltődnek be a megosztott tarzalmak a galériában? Másnál is van, hogy az összes feltöltést egyszerűen átikszeli és kiírja, hogy az objektum nem található?

Figyelt kérdés
Eredeti játék és már rég elmúltam 16, sőt korábban is rengeteget használtam már. Mitől lehet, hogy nem tölti be sem a más által megosztott, sem a saját feltöltött tartalmaimat?

2020. dec. 30. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, egy fontos kérdésem van, mielőtt akármit is mondhatnék.

Amikor a galériáról beszélsz, a saját, offline is elérhető galériádra gondolsz ahol az általad letöltött családokat/telkeket látod, vagy az online galériában a felhőben, ahol mások kreálmányait látod, azokat is, amiket ezelőtt még nem töltöttél le?

2021. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az online galériával volt problémám.. A saját online profilom tartalmait sem hozta be sajnos. Az offline is elérhető alap telkek és emberek megvoltak persze, de az nem megosztott tartalom. Én azt kérdeztem.

Bár igazából már lényegtelen, addig kutattam neten, míg találtam valami megoldást rá.

2021. márc. 15. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!