Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Halo Combat evolved legendary...

Halo Combat evolved legendary nehézségen tényleg ilyen nehéz vagy én vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés
Halo nevű fejeezetnél vagyok, ahol meg kéne védeni a civileket. Már pár hullámon átverekedtem magam, de mikor jönnek a sakálok ott megakadtam. Jön 2 piros elite és egyszerűen nem tudom kiszedni őket. Már próbáltam mindenféle taktikát. De még ha messze megyek is egyszerűen lerohannak. Mindenféle fegyvert próbáltam már. A szokásos plazma pisztoly + magnum kombó is csak nehézkesen megy a pirosaknál, mert mire rálövöm a töltött lövedéket és átváltok magnumra ő már rég fedezékben van. Lehet, hogy én öregedtem ki, de ez kicsit durva akkor is. A Reach legendary-n egy gyerekjáték volt ehhez képest.

2021. jan. 1. 15:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Időközben nagy nehezen továbbjutottam. Elmentem arra a helyre ahonnan érkeztem és oda nem követtek és szép lassan távolról mindet kiszedtem.
2021. jan. 1. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül ez a legnehezebb fokozat. Az első két rész Legendary-jával szívtam a legtöbbet, a többi ha nem is könnyű, de játszható volt.
2021. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Épp előtte toltam végig a Reach-et lgenedary-n és az semmi sem volt ehhez képest. Pár résznél ott is lehetett szívni mikor épp rossz fegyver volt nálam és egy csomó gránátvetős ellenfél szarrá lőtt.

De ez valami új szint. Lassan azért végigszenvedem magam rajta.

2021. jan. 1. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy így visszagondolva a 2-es nomálon is kihívást jelent.
2021. jan. 1. 20:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Megint haladtam vele egy kicsit. Eljutni a gravitációs lifig egész könnyű volt. Meg észrevettem azt is, hogyaz MI csak egy bizonyos pont után reaglás a jelenlétünkre. ha távolról kilövök mindenkit észre sem veszik.
2021. jan. 2. 17:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma végre befejeztem. Kicsit sokáig tartott, de meg lett. Persze csak azért tartott eddig, mert apránként haladtam. A végére már egész könnyű lett, csak ki kellett ismerni. Mondjuk volt pár rész, ami elég igazságtalan volt, de összességében annyira azért nem volt nehéz. De azt továbbra is fent tartom, hogy a Reach legendary-n gyerekjáték ehhez képest.
2021. febr. 20. 21:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma elkezdtem a 2-est fu úúú, na itt kezdődik az igazi móka. 2 találat és nincs pajzs.
2021. febr. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!