Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy PC játékot dobozos...

Ha egy PC játékot dobozos formában veszem meg (pl. Far Cry 5, New Dawn) akkor a lemezek mellett találok egy letöltő kódot is?

Figyelt kérdés
Tehát nem feltétlen kell azt lemez által telepítenem?
2021. jan. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha online játék, vagy van online multiplayer módja, biztos van benne kód amivel regisztrálni kell. Teljesen offline játék esetén nem biztos. De ha már megvan a lemez, miért akarod letölteni? Fölöslegesen terheled vele a hálózatot, 100x gyorsabban felteszed lemezről.
2021. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Néha már csak azt találsz. Ha pedig nem, akkor is a kulcsot hozzákötöd az accountodhoz, vagyis onnantól kezdve csak te tudod telepíteni és használni. Eladni nem tudod, mert venni kellene hozzá új licenct (kulcsot). Vagy eladod az accounttal együtt (amit az ÁSZF tilt).


Csak akkor éri meg a lemezes, ha tényleg szégyentelen olcsón kapod meg vagy gyűjtő vagy.

2021. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

PC játékoknál már jóformán nincs is lemezes kiadás. Ha találsz is dobozos verziót, abban is max már csak egy papír van benne a játék kódjával és annak aktiválásának menetével. Sőt, nekem volt már olyan is, hogy dobozt sem kaptam csak 1 papírt a kóddal és ez még 2013 környékén volt. De ha esetleg van benne lemez, akkor persze nyugodtan eldöntheted, hogy a lemezről vagy a kód aktiválása után internetről telepíted a játékot.


#1 Ez mondjuk eléggé játék méret függő, például egy GTA V-öt szerintem előbb letöltesz, minthogy telepítgetés közben cserélgesd azt az 5 lemezt amire rátették a játékot majd még utána frissítgetned is kell, mert a lemezen csak az alapverzió van fent. Gondolom a kérdezőnek erősebb internete van, ha már a lemez helyett az internetről szeretné letölteni a játékot, plusz az is lehet, nincs lemezolvasó a gépében (Nekem sincs mert feleslegesnek tartom, kb 10 éve használtam utoljára lemezt.) de viszont szeretné a játék eredeti dobozát a polcán látni.

2021. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

"Fölöslegesen terheled vele a hálózatot, 100x gyorsabban felteszed lemezről"


Ez mondjuk nettó hülyeség.

100GB-os játékokat 20 perc alatt töltök le úgy, hogy közben fel is telepíti a Steam.

Lemezről ez több óra is lehet, főleg ha valami iszonyat lassú optikai olvasó van a gépben.

2021. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első, ajánlom, less utána a DVD maximális átviteli sebességének, 20-25 megás net szintjén van, akinek ennél gyorsabb netje van, már gyorsabban tölti le mint ahogy a lemezekről be tudná olvasni az adatokat.
2021. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Pcn a sokszor lemezen is csak a játék egy része van. Hogy teljesen feltelepüljön, leszedi a netről a maradékot. Kóddal aktiválod előtte. Én mindig netről szedem teljesen, mert gyorsabb.
2021. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!