Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Torchlight II Damage, bónusz...

Torchlight II Damage, bónusz damage és damage plusszpontok működése?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el játszani a Torchlight II-vel és van valami ami nem tiszta.


Embermage-dzsel játszom, viszont nem tudom, hogy mire érdemes figyelni a felszereléseknél.


Pl.:

Melyik a jobb fegyver?

Wand :

179dmg/sec

Physical Dmg: 125-142

Poison dmg: 14-15

+25Physical dmg

+40% bonus Crit dmg

-8 to all armor/hit


vagy...


Staff:

149 dmg/sec

Physical dmg: 158-211

+13 Physical dmg


Az egyiknek a physical damage-e jóval jobb, viszont kevess cuccra ad plusszt/bónuszt.

Azért kérdezem mert nem tudom, hogy az Embermage-nek melyik számít.

A Physical Damage, vagy az akármelyik másik pl.: Elecrtic, fire, poison, ice? Vagy mind o.O



És hogyan? Tehát a physical dmg az csak akkor számít ha közelharc van, tehát nem spelleket nyomok, hanem ütöm a bottal, vagy a physical dmg az az amit sebzek az enemy-n?

Vagy ha elnyomok egy fire spellt akkor csak annyira fogja az sebezni amennyin a fire damage van?


Vagy hogy van ez?


Eddig 4 active spellem van. Két tűz, meg két electric. A botom az a kettő van amit fönt kérdeztem, hogy melyik a jobb.


Másképp megfogalmazva:

Physical dmg

Fire dmg

Poison dmg

Electric dmg

Ice dmg


Ezek a spellek sebzésére adnak plusszt, vagy az én össz-sebzésemre?


Ha vesszük az utóbbi fegyvert:

Ugye van +13 physical dmg-em rajta.

De ha elnyomok egy fire spellt akkor az mindegy, hogy milyen bot van a kezemben, és annak milyen tulajdonságai vannak?

Vagy az a +13 physical dmg bele fog számítani a spell sebzésébe?


Kicsit hosszú lett a kérdés, sajnos röviden nem tudom feltenni.



2021. jan. 1. 21:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!