Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehetett ez a régi...

Melyik lehetett ez a régi dinoszauruszos játék?

Figyelt kérdés

Régóta próbálok rájönni melyik játék lehetett ez, de még eddig nem sikerült.

Még kicsi voltam amikor játszottam vele, kb. 15 éve.

Egy barlangban kellett mászkálni és ott különböző dolgokat lehetett megnézni, megtudni a dinoszauruszokról. Voltak csontvázak, videóbejátszások stb. Nem is igazán játék volt, hanem mint egy virtuális dokumentumfilm, mintha végigsétáltunk volna egy múzeumban.

Még annyi rémlik, hogy a parancsikonja egy dinoszaurusz szeme volt fehér háttérrel, de lehet nem jól emlékszem.

CD-n volt meg, az is lehet, hogy egy újsághoz vagy valamihez kaptam, sajnos már nem emlékszem rá.

Ha valaki ennyiből meg tudná mondani, hogy melyik játék lehetett ez, annak nagyon hálás lennék.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 2. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a Panem végtelen világ - Dinoszaurusz vadászat című ismeretterjesztő programra gondolsz, ami amúgy nagyon pöpec volt, de ma már elérhetetlen. Kár érte, mért én is nagyon szerettem.
2021. jan. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!