Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kapható még bárhol is az Azul?

Kapható még bárhol is az Azul?

Figyelt kérdés

Bármi érdekel... interneten mindenhol el van fogyva. Két auchanba se volt, sem nagy tescoba, vagy nagy sparba. 3 nagy társasjátékboltba se.


Valaki látott bárhol, bármerre is?



2021. jan. 3. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon használtan láttam, 15 ezerért próbálta meg eladni a hiányra való tekintettel. Lépj be a társasos csoportokba, ha még nem tetted.
2021. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Több ilyen csoportba is benne vagyok, és láttam is azt a posztot. Nem tartom jogosnak a felvetését, sőt egyenesen etikátlannak látom, hogy majdnem 30%-al drágábban árulja mint az eredeti ÚJ játék ára

2021. jan. 3. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden annyiba kerül, amennyit hajlandók érte az emberek fizetni. A kereslet hatással van a kínálatra, mert amiből kevés van és többen keresik az felfelé tolja az árakat. Ez olyan piacgazdasági törvény, mint amiben mi is élünk és eszerint költjük a pénzünk.


Ha neked sok a +30%, akkor vedd meg a játékot az eredeti árán. Az már nem kapható? Akkor viszont annyiba kerül, amennyiért meghirdetik, és hidd el, lesz akinek így is kell és elviszi előled.

2021. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A német Amazon tele van vele, én legutóbb a Board Games UK-ről rendeltem:

[link]

2021. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!