Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szűk 7 éve használom az Xbox...

Szűk 7 éve használom az Xbox 360 E konzolt és még mindig hibátlanul működik. Alapvetően teljes mértékben meg vagyok elégedve a Microsoft termékével. Összevetésben a PS3 vagy az Xbox 360 kerekedik felül nálatok?(pl. annál aki mind2 használta)

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Tekintve hogy a PS3-on még teljesen ingyen volt a multiplayer, szerintem az a nyerőbb.
2021. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Bonyolult kérdés. Nekem még mindig megvan mindkettő. Xbox 360 S és PS3 Slim.


Igen, PS3-on ingyen van a nulti.

Az Xbox 360-nak jobb a kontrollere.

A PS3 csendesebb.

Az Xbox 360 Dashboard kiforrottabb.

A PS3 optikai meghajtója BD olvasó.

Az Xbox 360 gyorsabban szinkronizál az online rendszerével.

A PS3-nak nagyobbak az exkluzív húzócímei.

Az Xbox 360-on szebbek és jobban futnak a multiplatform játékok.

A PS3 nem régiózáras.

Az Xbox 360-on sokkal megbízhatóbb a visszafelé kompatibilitás.

A PS3 Slim szebb.

Az Xbox 360 S-t lehet állítva is használni.

A PS3 kontroller töltéséhez elég egy mikro USB kábel.

Az Xbox kontrollerben könnyebb akkut cserélni.


Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya, nem véletlen használom mindkettőt.

2021. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Mivel már egyikre sem gyártanak játékot évek óta, így csak néha veszem elő (mindkettőt) nosztalgiából.
2021. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan nyilatkoznék mint #2. Xbox 360 Elitem és PS3 Slimem van (ráadásul mindkettő "speciális" kiadás, szóval nagy becsben tartom őket :D )


Személy szerint a PS3-at preferálom, de bőven vannak előnyei is az Xboxnak. Például a fizetős multi miatt az online szerverek sokkal stabilabbak voltak, hiszen nagyobb volt a beleforgatott pénz. A játékok toronymagasan jobbak a PS3-on, szerintem erről felesleges is beszélni. Kontrollerből én mindig is jobban szerettem a Dualshockot, az X360 kontrollerrel soha nem tudtam megbarátkozni (a One kontrollerrel annál inkább, PC-hez azt használom). Plusz a PS3 multimédiaként is nagyon jól funkcionál, én egy használt 12GB-s Super slimet vettem Blu-ray lejátszónak, mert olcsóbb mint egy asztali BD lejátszó. :)

2021. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az xboxot jobban szeretem.
2021. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

"A játékok toronymagasan jobbak a PS3-on, szerintem erről felesleges is beszélni."


Szerintem nem felesleges. A PS címei bejáratottabbak. Egy tucatot csípőből meg tudnék nevezni, Xbox exből talán 5-öt. Biztos van több is, szerintem nekem is megvan több, de ha fegyvert fognának a fejemhez se jutna eszembe egy hatodik.


Ami viszont a minőségi kérddést illeti,

Halo > Killzone

Forza > GT


A Heavy Rain szerintem kimondottan szar, a Journey pedig egy art-sznob fäszság

2021. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A Heavy Rain szerintem jó volt. A játékmenettel (főleg a kameranézettel) voltak gondok, de a történetvezetés zseniális. A Halo jobb mint a Killzone, ebben egyetértünk. A Forza viszont nem feltétlen jobb a GT-nál. A Forza inkább árkád, a GT meg erősen szimulátor jellegű. Nem is igazán lehet hasonlítani őket.
2021. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne a Horizonnal vesd össze, hanem a Motorsporttal. Az van annyira szimulátor, mint a GT.
2021. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Azt a Forzát, ahol egy Bugatti-val körbeautózol egy Ferrari-t nem nevezném szimulátornak.
2021. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Xbox 360 sokkal jobb
2021. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!