Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek engedélyezzem a...

Szerintetek engedélyezzem a hívások indítását és kezelését a Chess Live-nak?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve játszottam vele legutóbb, és szerettem mert online játéknál chat-elni is lehetett.

Most megint letöltöttem, de mikor a "Play online"-ra megyek, ez jön elő:


[link]


De minek kell neki az a hozzáférés?



2021. jan. 6. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem engedélyeznék egy appnak ilyet. Ha az appon belül lehet hívást kezdeményezni, ahhoz kellhet neki, de szerintem neked erre semmi szükséged. Szerintem ne engedd.
2021. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Én semmi ilyet nem engedélyeznék, mondjuk nem is vagyok olyan madár, hogy droidot, vagy ios-t használjak!
2021. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen engedély csak tárcsázónak (és egyéb híváskezelőnek/hívásnaplózónak) kellhet, játék(ok)nak sohasem engedélyezném. Ha enélkül nem működik, akkor kuka, mert nem csak játék, hanem veszélyes kémprogram...


Talán arra szeretné használni az adott engedélyt (ha jóindulatú), hogy játék közben elutasítja helyetted a hívásokat, hogy ne zavarjon meg egy hívás játék közben (már ezt sem engedélyezném egy játéknak), de lehet hogy a háttérben emelt díjas számot hívna, amivel leszívja a pénzed.

2021. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!