Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft 2.4.3 TBC...

World of Warcraft 2.4.3 TBC Paladin tank?

Figyelt kérdés

Várom, hogy wow Classic-ra bejöjjön a Burning Crusade kiegészítő, és karaktereket húzok. Paladin tank tervezek lenni, de kétségeim lettek.

Egyrészt Classicon bűnrossz a pala tank, se taunt, se bármi amivel tankolni tudna értelmesen, ez BC-re úgy tudom változik, de nem tudom, hogy mekkorát.

Régen toltam Warmane Outlanden, ott Druid Tank voltam, és sehogy nem tudtam aggrot tartani, 2.4K GS-el sem, dungeonokban. Mindenki azt mondta nekem, "húzz pala tankot, az 2 gomb és mindent tankolsz".

Sőt, több olyan hirdetést is láttam chaten, hogy különböző HC Dungeonre kifejezetten Pala tankot hívtak.


Tehát úgy látszott, hogy BC-n a Pala tank nagy sztár lett, főleg Dungeonökre.

Viszont attól félek, hogy Raiden hogy teljesít? Úgy hallottam a Warrior és a Druid sokkal jobb raidekre. Tehát pala tank mennyire felel meg a late game elvárásainak mint tank? Talán off tanknak elmegy? Mert Main tank úgy hallottam csak warri dudu lehet.

Tehát mennyire erős, és milyen szerepe lehet egy paladin tanknak TBC kiegészítőn?



2021. jan. 7. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

BC-ben nagyon nó a tankpala.


Nem tudom, ki mondta ezt a sok hülyeséget.

2021. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!