Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Yennefer of Vengerberg a...

Yennefer of Vengerberg a játékban is rokkant az elején?

Figyelt kérdés
A soriban meglepett hogy egy púpos torzszülöttként indul, bár tudom hogy a sorozatban vannak furcsaságok meg hibák, ezért érdekelne (még nem játszottam a Witcher 3 játékkal, de fogok hamarosan), hogy Yen ott is rokkantként indul, vagy ott már az elején is fullos?

2021. jan. 9. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat a könyveket veszi alapul és nem a játékot.

Yennefer korábbi életére csak utalás van, amikor Geralt meglátja benne a korábbi alakját, amikor először találkoznak a novellában (a dzsinnes rész a sorozatban)

2021. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. De kár, hogy a sorozatban kicsit jobban megismerhettük, mert a játék alapján nem ilyennek gondoltam :D Azóta nem szeretem.

Meg ha lenne is, akkor sem a háromban, hanem az egyben.

2021. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sorozat a könyvek alapján készült, a játékok pedig a könyv cselekménye után játszódnak. Ha játszod játékot akkor ez teljesen világos lesz, hiszen Yennefer és Geralt ekkor már régen ismerték egymást.
2021. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még. A witcher 3 ráadásul törtenetben követi az első kettőt. Szóval elég sok idő telik el a lore-ban addigra.
2021. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!